Nosaukums: Puika, kas spēlējās ar lellēm
Autors: Ilis
Gads: 2023
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
15.09.2023

Puika, kas spēlējās ar lellēm

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" klajā nākusi Iļa grāmata bērniem "Puika, kas spēlējās ar lellēm".

Autors Ilis (īstajā vārdā Iļja Marija Boļšakovs) (1975) ir vīrs, dēls, tētis, suņu saimnieks, rīdzinieks. Mācījies filozofiju un teoloģiju. Māca studentus, raksta stāstus, pārdomas, pētījumus un ļoti gudras grāmatas pieaugušajiem. Šī ir viņa pirmā grāmata bērniem, un top jau nākamās.

Pats Ilis saka: "Šīs grāmatas nosaukums ir "Puika, kas spēlējās ar lellēm". Ja jūs domājat, ka grāmatas nosaukums nav pareizs, jo puikām spēlēties ar lellēm nevajadzētu, tad jums šo grāmatu labāk neņemt rokās. Daži cilvēki uzskata, ka ar lellēm vajadzētu spēlēties meitenēm, jo daudzas meitenes pieaugušas kļūs par mammām. Bet daudzi zēni, kad izaugs, kļūs par tētiem, tātad arī viņiem derētu spēlēties ar lellēm.
Ja jūs uzskatāt, ka visas meitenes grib kļūt par princesēm, bet zēni nedrīkst raudāt, tad labāk nelasiet šo grāmatu saviem bērniem priekšā. Jo ne visas meitenes grib kļūt par princesēm un raudāt drīkst pilnīgi visi.
Ja esat pārliecināti, ka meitenei jāmāca gatavot ēdienu, bet zēniem tāda mācība nav vajadzīga, jo zēnu, kurš izaugs un kļūs par vīru, apkalpos sieva, tad jums šo grāmatu labāk nelasīt, jo tajā ir stāstīts, ka zupu gatavot vajag iemācīties katram.
Ne viss, kas ierasts, ir pareizs, un ne viss, kas pareizs, ir ierasts. Un, ja jūs to saprotat, tad grāmata ir domāta jums un jūsu bērniem, lai kopā ar Lauri un Lauru un viņu vecākiem par to visu padomātu."

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!