Nosaukums: Šaubas
Autors: Osvalds Zebris
Gads: 2021
Izdevējs: Dienas Grāmata
 
 
Grāmatas
06.08.2021

Osvalds Zebris

Komentē
0

Apgādā "Dienas Grāmata" iznācis Osvalda Zebra stāstu krājums "Šaubas".

"Stāstu krājums "Šaubas" ir veltījumi dažiem man tuviem dzejniekiem, rakstniekiem un viņu tekstiem. Tie nav klasiķu stilistiski atdarinājumi vai viņu darbos skarto tēmu turpinājumi, bet šo tekstu atbalsošanās manējos. Desmit stāstu — veltījumu — kopsaucējs ir šaubas, jo man tas ir bijis un ir izšķiroši nozīmīgs stāvoklis rakstīšanā." Osvalds Zebris

Osvalds Zebris ir piecu grāmatu autors. Par stāstu krājumu "Brīvības tīklos" (J. Rozes apgāds, 2010) saņēmis Latvijas Literatūras gada balvu. Krājums ir tulkots itāļu un angļu valodā, izdots Itālijā. Romāni "Koka nama ļaudis" ("Dienas Grāmata", 2013) un "Gaiļu kalna ēnā" ("Dienas Grāmata", 2014) ir nominēti Latvijas Literatūras gada balvai. Romāns "Gaiļu kalna ēnā", kas izdots vēsturisko romānu sērijā "Mēs. Latvija, XX gadsimts", vēsta par 1905. gada norisēm Rīgā un topošajā Latvijā. 2017. gadā tas saņēma ES Literatūras balvu, romāns izdots astoņās Eiropas valstīs. Romāns "Māra" ("Dienas Grāmata", 2019) vēsta par drosmes izšķirošo nozīmi jauna cilvēka pieaugšanā un vispār — cilvēka tapšanā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!