Nosaukums: Nakts
Autors: Inga Gaile
Gads: 2021
Izdevējs: Mansards
 
 
Grāmatas
06.07.2021

Nakts

Komentē
0

Izdevniecībā "Mansards" klajā nācis Ingas Gailes septītais dzejas krājums "Nakts".

"Ingas Gailes septītajā dzejas krājumā atpazīstama autorei raksturīgā emocionāli jūtīgā balss, kas šoreiz daudzviet izskan kā vējā aizelsusies, bet vienlaikus droši un pārliecināti pauž noteiktu vēstījumu. Tā ietvaros netrūkst nedz skarbas ironijas un dusmu, nedz rotaļīguma un maiguma. Gailes rādītā nakts prasa drosmi arī no lasītāja, toties rītausma uzmirdz tīra un dzidra," dzejas krājumu raksturo tā redaktore Anna Auziņa.

Inga Gaile (1976) ir latviešu dzejniece, rakstniece, dramaturģe un performances māksliniece, saņēmusi virkni prestižu Latvijas literāro balvu. Gaile uzrunā lasītāju, risinot tēmas par sievietes lomu sabiedrībā, vienlīdzību un izstumtību dažādās sabiedrības grupās, seksualitāti, dzimumu stereotipiem, reliģiozitāti, un mīlestību. Viņas dzeja tulkota angļu, vācu, spāņu, zviedru, lietuviešu, bengāļu valodās.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!