Nosaukums: Nākotne pieder nākotnes cilvēkiem
Autors: Arnis Balčus
Gads: 2021
Izdevējs: Kultkom
 
 
Grāmatas
01.12.2021

Nākotne pieder nākotnes cilvēkiem

Komentē
0

Biedrība "Kultkom" izdevusi Arņa Balčus fotogrāmatu par Latvijas sabiedrību "Nākotne pieder nākotnes cilvēkiem".

Grāmatā skatāmas 99 fotogrāfijas no dažādiem kolektīviem rituāliem – gājieniem, atceres pasākumiem, Dziesmu svētkiem, kā arī tautu meitu, policistu un protestu dalībnieku portreti, veidojot kritisku, sentimentālu un ironisku Latvijas sabiedrības portretu.

"Televīzijas ziņas ir notikumu atlases un secīgas sakārtošanas process. Arnis atlasa un sakārto notikumus, kas nebija izpelnījušies žurnālistu uzmanību," par grāmatu saka sociologs, semiotiķis un RSU profesors Sergejs Kruks. "Šī grāmata ir mana vizuālā atbilde uz mūžīgi sarežģīto jautājumu, kas mēs esam," saka pats Balčus, kurš pazīstams kā sociāli kritisku mākslas projektu autors, bet ikdienā vada žurnālu "Foto Kvartāls" un festivālu "Rīgas Fotomēnesis".

Fotogrāmatu "Nākotne pieder nākotnes cilvēkiem" izdod biedrība "Kultkom", tās dizainu veidojis Aleksejs Muraško, tajā iekļauta Sergeja Kruka eseja latviešu un angļu valodā.

Grāmata pieejama Latvijas grāmatnīcās, kā arī fotokvartals.lv interneta veikalā.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!