Nosaukums: Myself, Friends, Lovers and Others
Autors: Arnis Balčus
Gads: 2020
Izdevējs: Dienacht Publishing
 
 
Grāmatas
14.04.2020

Myself, Friends, Lovers and Others

Komentē
0

Vācijas izdevniecība "Dienacht Publishing" laidusi klajā Arņa Balčus fotogrāmatu "Myself, Friends, Lovers and Others" ("Es, draugi, mīļākie un citi").

160 lappušu biezajā grāmatā iekļautas 109 fotogrāfijas, kas lielākoties tapušas laikā starp 2000. un 2004. gadu ar "Olympus Mju II" analogo 35 mm filmas kameru gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Intīma un drosmīga ikdienas dokumentācija tagad kļuvusi par visas paaudzes portretu, iespējams, pēdējās pirms sociālie tīkli izmainīja mūsu ikdienu un pašreprezentācijas paradumus. "Laikā, kad tapa šīs fotogrāfijas, cilvēki mazāk sevi apzinājās kameras priekšā. Tagad šādus foto projektus veidot ir daudz grūtāk, pie tam sociālo tīklu aizliegums publicēt krūšu galus un intīmus foto veicina pašcenzūru," stāsta Balčus. Ar šo fotosēriju autoram savulaik bijušas personālizstādes Berlīnē, Londonā, Kopenhāgenā un Vīnē.

Grāmatas izdošana bija iespējama pateicoties pūļa finansēšanas kampaņai "Kickstarter" platformā.

Grāmatu ar autora parakstu var pasūtīt Balčus mājaslapā, tā tiks piegādāta pa pastu vai pa tiešo uz pastkastīti. Vēlāk grāmata būs pieejama arī grāmatnīcās Rīgā un ārzemēs.

Arnis Balčus studējis Latvijas Universitātē un Vestminsteras Universitātē Londonā. 2016. gada beigās iznāca Balčus iepriekšējā grāmata "Victory Park", kuras centrā bija pretrunīgais Uzvaras parks Rīgā. Savos pēdējo gadu fotoprojektos Balčus pēta Latvijas identitāti, vēsturi, padomju mantojumu, latviešu un krievu attiecības un nacionālismu. Balčus ir fotogrāfijas medija "Foto Kvartāls" galvenais redaktors un festivāla "Rīgas Fotomēnesis" direktors.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!