Nosaukums: Mīlestības grāmata
Autors: Autoru kolektīvs
Gads: 2020
Izdevējs: "Ascendum"
 
 
Aktualitātes
11.12.2020

Mīlestības grāmata

Komentē
0

Interneta žurnāls "Satori" izdevis "Mīlestības grāmatu", kurā apkopoti mūsdienu latviešu autoru stāsti, esejas, dzejoļi un atdzejojumi par mīlestību.

Mūsdienu literatūrā un mākslā mīlestība nereti tiek uzskatīta par banālu un nenopietnu tēmu, par kuru viss jau pateikts. Šī grāmata ir pierādījums pretējam – par mīlestību ir iespējams rakstīt arī mūsdienās, taču godīgums un atklātība prasa daudz drosmes.

"Mīlestības grāmatā" lasāmi gan jau zināmu, gan jaunu mūsdienu autoru teksti, kas tapuši speciāli šim izdevumam un runā par dažādām mīlestības formām – draudzību, attiecībām, mīlestību pret bērnu, Dievu u.c. Starp grāmatas autoriem ir Svens Kuzmins, Daina Tabūna, Artis Ostups, Edvīns Raups, Aksels Hiršs, Marija Luīze Meļķe un citi. Izdevumā kopā lasāmi 21 autora teksti.

"Mīlestības grāmatas" atklāšana notiks ar tiešsaistes lasījumiem 16. decembrī plkst. 19.00, kur uzstāsies vairāki grāmatas autori. Lasījumi būs skatāmi www.satori.lv, kā arī "Satori" facebook lapā.

Grāmatas galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners raksta: "Cinisma laikmets ir beidzies. Tā vietā nākusi jaunā sirsnība. Un arī tad, ja mani kāds tāpēc sauks par naivu romantiķi, es dzīvē neesmu iepazinis neko svarīgāku par mīlestību. Man šī grāmata ir sniegusi daudz prieka. Ceru, ka to jutīsiet arī jūs."

Daļa grāmatas tekstu tapa šī gada vasarā "Satori" autoru radošajā nometnē Padures muižā, kur rakstnieki sešu dienu garumā trīs meistardarbnīcās strādāja pie jauniem tekstiem. Izdevuma tapšanā jāpateicas par atbalstu arī Valsts kultūrkapitāla fondam un Kuldīgas domei.

Vāka ilustrāciju zīmēja mākslinieks Didzis Upens, bet vizuālo veidolu radīja dizainers Aleksejs Muraško. Grāmatu iespējams iegādāties grāmatnīcās "Jānis Roze", "Valters un Rapa", "Mr.Page".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!