Nosaukums: Ledus okeāns
Autors: Dace Vīgante
Gads: 2023
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
19.01.2024

Ledus okeāns

Komentē
0

Apgāds "Zvaigzne ABC" izdevis Daces Vīgantes stāstu "Ledus okeāns".

Bārbala Simsone: "Daces Vīgantes prozu man gribas salīdzināt ar zemdegu gruzdēšanu. Virs mānīgi rimtas ainavas kūp pa dūmu strūkliņai, vietumis kāja nodevīgi iegrimst augsnē... taču neļaujiet šķietamajam mieram sevi maldināt. Tur, zemsedzē, gruzd teju neapdzēšamas liesmas, tur, aiz redzīgi tvertajām sadzīves detaļām, virmo kaislības un sagrūst likteņi. Patiesi, skaudri, īsti.
"Ledus okeāns" ir pirmais stāsts, ar ko Dace pirms vairākiem gadiem spoži ienāca literatūrā. Stāsts par sievietēm, kuras reizē vieno un šķir vistuvākā iespējamā radniecība un cilvēces vēsturē līdz šim nežēlīgākais gadsimts. Tuvuma un mīlestības dzirksteles zemdegās slēpjas tik dziļi, ka šķiet - pār trim paaudzēm sasalis ledus okeāns. Lai lauztu atsvešinātības ledu, vajadzīga liela drosme. Dace Vīgante raksta arī par to."

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!