Nosaukums: Kad klusums kliedz
Autors: Dace Judina
Gads: 2017
Izdevējs: Pētergailis
 
 
Grāmatas
27.12.2017

Kad klusums kliedz

Komentē
0

Izdevniecībā "Latvijas Mediji"" iznākusi Daces Judinas cikla "Latvijas simtgades romāni" trešā grāmata "Kad klusums kliedz".

Romāns "Kad klusums kliedz" ir romānu "Septiņi vakari"  un "Gredzens" turpinājums, un šobrīd rakstniece Dace Judina strādā pie Latvijas simtgades romānu ceturtās – noslēdzošās "Uzraksti man …vakar" daļas.

Grāmatas anotācijā teikts: "Uzņemoties pētīt svešas dzimtas likteņus, tu neesi pasargāts ne no svešiem, ne paša skeletiem. Var gadīties, ka tas, ko līdz šim esi zinājis par savējiem, pēkšņi sabrūk kā trausls kāršu namiņš un viss jābūvē no jauna. Caur sāpēm, noliegumu un skaudru patiesības filtru. Ko darīt, ja viens tuvinieks bijis vainīgs otra nāvē, bet trešais izrādās izbijis čekists, ziņotājs un mierīgo iedzīvotāju slepkava? Ko darīt, ja ar politiku un varu piesegtā iekāre, greizsirdība un alkatība iznīcinājusi vairākas paaudzes? "

Dace Judina: "Šīs grāmatas tapšanas laiks sakrita ar pēdu dzīšanu pašu dzimtu senajiem noslēpumiem un skeletu tramdīšanai no skapjiem, kur tie bija labi iesēdējušies. Lielām dzimtām arī skeletu daudz, katram savs raksturs un vēstījums. Dažs visu izstāsta uzreiz, cits, kauliem grabot un žoklim klabot, pamanās izvadāt pa visiem iespējamajiem maldu ceļiem, līdz, viņam par spīti, tiec pie patiesības".

Grāmatas atvēršanas pasākums norisināsies 2018. gada 5. janvārī plkst. 17.00 "Latvijas Mediju" kafejnīcā Rīgā, Dzirnavu ielā 21.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!