Nosaukums: Jelgava 94
Autors: Jānis Joņevs
Izdevējs: Mansards
 
 
Grāmatas
09.03.2013

Jelgava 94

Komentē
0

Apgāds "Mansards" laidis klajā jaunā rakstnieka Jāņa Joņeva pirmo grāmatu "Jelgava 94". Joņevs savā romānā runā par jaunību, alternatīvo kultūru un sevis meklējumiem pagājušā gadsimta 90. gados.

Savas grāmatas atvēršanā Jānis Joņevs saka: "Šis darbs nav autobiogrāfija, lai arī tās ievadā teikts, ka tas balstās uz patiesiem notikumiem." Grāmata ir par pusaudžiem pagājušā gadsimta 90. gados. Viņi sevis un atšķirīgā meklējumos pievēršas tā saucamajai alternatīvajai kultūrai. Grāmata ir par jaunību, kad katrs cenšas nostāties pret pasauli, nekļūt tāds kā visi. Vai tas izdodas? Vai šos solījumus iespējams turēt?

Jānis Joņevs dzimis 1980. gadā un ietilpst kategorijā, ko dēvē par "jaunajiem rakstniekiem", un "Jelgava 94" ir viņa pirmā grāmata. Pagājušajā gadā Joņevs saņēma atzinību "Prozas lasījumos", uzstājoties ar fragmentu no sava tajā brīdī vēl neiznākušā romāna, un Guntis Berelis "Kultūras Dienā" jau paspējis atzīties, ka romāna "Jelgava 94" iznākšana ir viens no viņa 2013. gada gaidītākajiem notikumiem. 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!