Nosaukums: Izskaidro man!
Autors: Katarīna fon der Gatena
Izdevējs: Jāņa Rozes apgāds
 
 
Grāmatas
25.02.2015

Izskaidro man!

Komentē
0

"Jāņa Rozes apgāds" latviešu valodā izdevis vācu autores Katarīnas fon der Gatenas grāmatu "Izskaidro man!", kas palīdz atbildēt uz bērnu jautājumiem par pubertāti, mīlestību un seksu.

"Kāpēc cilvēki bučojas? Vai mīlējoties katru reizi dabū bērnu? Vai bērns vēderā var purkšķināties? Kas ir kibersekss?" Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par ķermeni un pubertāti, mīlestību un seksualitāti varēs atrast dzimumaudzināšanas grāmatā "Izskaidro man!"

Vācu autore Katarīna fon der Gatena ikdienā strādā par dzimumaudzināšanas skolotāju, un stundās zinātkāri skolēni viņai uzdod dažādus, arī diezgan kutelīgus jautājumus. Skolotāja uz tiem centusies atbildēt vienkārši, atklāti un iejūtīgi, bet pērn svarīgākos apkopojusi krājumā, kur tos papildina jautras, asprātīgas un pārdomas raisošas ilustrācijas, ko radījusi Anke Kūla.

"Mūsdienās bērni ar seksualitātes tēmu sastopas daudz biežāk, nekā iepriekš. Viņi tver pasauli ar vaļējām acīm un ausīm, redz apakšveļas reklāmas autobusu pieturās un dažādus izaicinošus attēlus internetā. Līdz ar to pastāv arī lielāka iespēja palikt vienatnē ar šiem jautājumiem. Mums, pieaugušajiem, ne vienmēr ir skaidrs, kā to risināt. Taču daudzie jautājumi var būt labs pamats atklātai sarunai," norāda grāmatas autore Katarīna fon der Gatena. Viņa ir studējusi speciālo pedagoģiju, ieguvusi dzimumaudzināšanas skolotājas izglītību un vada izglītojošas nodarbības bērniem un jauniešiem. Ikdienā viņa ir arī sieva un mamma. Savukārt māksliniece Anke Kūla strādā par ilustratori mākslinieku apvienībā "LABOR" Frankfurtē. Viņa ilustrējusi vairākas grāmatas un saņēmusi Vācijas Jaunatnes literatūras balvu. Grāmatu no vācu valodas tulkojusi Inga Karlsberga.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!