Nosaukums: Homo et. Persona. Societas. Natura. Innovationes
Autors: Elīza Dāldere (sast.)
Gads: 2020
Izdevējs: LU Akadēmiskais apgāds
 
 
Grāmatas
13.05.2020

Homo et. Persona. Societas. Natura. Innovationes

Komentē
0

LU Akadēmiskais apgāds laidis klajā studentu zinātniskās konferences "Homo et..." zinātnisko rakstu krājumu "Homo et. Persona. Societas. Natura. Innovationes".

2019. gada rudenī Latvijas Universitātē (LU) notika pirmā Studentu zinātniskā konference. Zem virstēmas "Homo et..." jeb "Cilvēks un..." 20 jaunie pētnieki no bakalaura un maģistra studiju līmeņiem pulcējās vienuviet, lai uz 2 dienām prezentētu savus pētījumus 4 sekcijās: "persona", "societas", "natura" un "innovationes". Akcentējot starpdisciplinaritātes nozīmi inovatīvu pētījumu radīšanā, konferences galvenais uzsvars tika likts uz zinātņu savstarpējo mijiedarbību, neierobežojot pētījumu sekcijas līdz konkrētām nozarēm. Papildus tam, konferences dalībniekiem un vairāk nekā 150 apmeklētājiem bija iespēja klausīties pētnieku vieslekcijas, piedalīties nozaru ekspertu vadītās meistarklasēs, kā arī apmeklēt paneļdiskusiju "Zinātnes mijiedarbība Latvijā un ārzemēs".

Tagad LU Akadēmiskais apgāds ir izdevis konferences zinātnisko rakstu krājumu "Homo et...", kuru sastādījusi konferences projekta vadītāja Elīza Dāldere. Tajā ir apkopoti 9 konferencē izskanējušu tieši studentu veikti pētījumi tādās zinātnes nozarēs kā  valodniecība, vēsture, bioloģija un medicīna. Krājums ir īpašs ar to, ka lielākajai daļai autoru tā ir pirmā zinātniskā publikācija.

Studentu zinātnisko rakstu krājums ir brīvi pieejams tiešsaistē LU Akadēmiskā apgāda mājaslapā. Visi konferences rakstu krājumā apkopotie raksti ir anonīmi recenzēti.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!