Nosaukums: Fandoms
Autors: Anna Deja
Gads: 2022
Izdevējs: Pētergailis
 
 
Grāmatas
10.06.2022

Fandoms

Komentē
0

Apgādā "Pētergailis" klajā nākusi britu rakstnieces Annas Dejas grāmata "Fandoms".

Vijolīte, viņas draudzenes un četrpadsmitgadīgais brālis dodas uz komiksu saietu, nespēdami vien sagaidīt tikšanos ar iemīļoto aktieri, kurš tēlo galveno lomu "Karātavu dejā", filmā, kas uzņemta pēc pusaudžu iecienītās grāmatas ar tādu pašu nosaukumu. Ar aktieri viņi tiekas, bet dažu minūšu laikā viss pavēršas negaidītā virzienā. Jaunieši paši nesaprotamā veidā ir iekļuvuši sagrozītās pasaules lamatās. Galvenajā lomā nu ir jāiejūtas Vijolītei, bet vai viņa to spēs? Vai viņa īstenos scenāriju un atvedīs četrotni mājās? Dažkārt fantāzija un stāsti izvēršas pārlieku reāli. Arī tādi, kuru sākums meklējams gluži parastā skolas prezentācijā par mīļāko grāmatu.

Jauniešu romāna "Fandoms" darbība risinās strauji, stāsts ir žanriski mainīgs fantāzijas piedzīvojums. Grāmatas autore Anna Deja augusi un dzīvo Anglijas ziemeļaustrumos. Studējusi psiholoģiju, ilgāku laiku strādājusi par psihologa palīgu. 2009. gadā ieguvusi doktora grādu klīniskajā psiholoģijā. Ar radošo rakstīšanu autore aizrāvusies vienmēr, bet nopietni tai pievērsusies pirms dažiem gadiem. Annas Dejas romānu konkursam iesniegto manuskriptu pamanīja Barijs Kaningems, kurš savulaik pasauli iepazīstināja ar Hariju Poteru, pavēra ceļu Dž. K. Roulingai, bet 2015. gadā to pavēra jaunajai literatūras konkursa finālistei.

Romāns "Fandoms" tulkots 25 valodās – tas izdots Brazīlijā, ASV, Ķīnā, Dānijā, Igaunijā, Austrālijā, Francijā, Vācijā, Lietuvā, Izraēlā, Itālijā, Nīderlandē, Polijā, Krievijā, Spānijā, Portugālē, Zviedrijā un daudzās citās valstīs.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!