Nosaukums: Dzejnieks un smarža
Autors: Lote Vilma Vītiņa
Gads: 2019
Izdevējs: Aminori
 
 
Grāmatas
08.08.2019

Dzejnieks un smarža

Komentē
0

Izdevniecība "Aminori" laidusi klajā Lotes Vilmas Vītiņas bilžu grāmatu bērniem "Dzejnieks un smarža".

Kādā jaukā dienā mazā Dzejnieka degunā ielien dzejolis! Nē, mākonis! Vai varbūt tas ir lietus? Jebkurā gadījumā tajā brīdī Dzejniekam atklājas bagātīgā un daudzveidīgā smaržu pasaule, kura iedvesmo viņu dzejot un dalīties savos atklājumos arī ar citiem.

Lotes Vilmas Vītiņas grāmata mudina bērnus (un arī pieaugušos) vairāk uzmanības pievērst smaržām, smakām un aromātiem, kuri atrodas mums visapkārt – pieliekamajā, autobusā, uz ielas un parkā. Vai vari iztēloties, kā smaržo jūras vējš, šķūnītis, ogošana upeņu krūmā vai pilnīga izgāšanās?

Grāmatā paslēpts arī kāds īpašs pārsteigums mazo lasītāju deguniem, kuru var izsmaržot ne tikai iztēlē, bet pa īstam!

Lote Vilma Vītiņa (1993) ir jauna māksliniece un dzejniece, kuras dzejoļi iekļauti vairākās dzejas izlasēs un publicēti interneta portālos. Grāmatu "Dzejnieks un smarža" var uzskatīt par Lotes debiju bilžu grāmatu žanrā. Līdz šim iznākusi viņas ilustrēta Laimas Līvenas grāmatiņa "Marta valodas" sērijā "Bikibuks" un grāmatiņa "Worms, Clouds, Everything" no komiksu sērijas "minikuš".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!