Mīlestībai pret Latviju nav vienas formulas. Ziedo patriotiskās audzināšanas portālam Satori!

Nosaukums: Drudzis
Autors: Toms Treibergs
Izdevējs: Mansards
 
 
Komentē
0

Apgāds "Mansards" izdod Toma Treiberga otro dzejas krājumu "Drudzis".

Dzejnieks Toms Treibergs izveidojis dramaturģisku dzejas krājumu, kas piecos posmos piedāvā iepazīties ar cilvēka pārdzīvojumu anatomiju. No pirmajiem simptomiem, saasinājuma un drudža līdz atslābumam un atveseļošanās posmam attēloti emocionāli cilvēka dzīves posmi, 31 dzejolis, ar kuriem iespējams asociēties jebkuram, kas mīlējis.

Toms Treibergs tikko nosvinējis savu 30 gadu dzimšanas dienu. Dzejnieks, žurnālists, aktieris un režisors etīžu teātrī "Nerten", kino un teātra kritiķis, kas ar savu personību iepazīstinājis lasītājus pirmajā dzejas krājumā "Gaismas apstākļi" ("Mansards", 2012).  Par jauno grāmatu Toms Treibergs saka: "Es varētu piekrist, ka "Drudzis" ir mīlestība. Mēs nevaram izbēgt no tās sajūtas, bet es gribētu, lai tas nebūtu tik vienkārši. Ja teiktu, ka mīlestība sastāv no daudzām dažādām lietām, tas būtu plakani sacīts. Vienkārši pasaule mums apkārt ir ļoti interesanta, ja vien ir iespēja tai pieslēgties no citas puses. Ja tev ir iespēja paņemt blašķīti, iesēsties smilgās un skatīties, kā garām brauc pasta mašīnas..." Nevienu nemānot ar literārā "es" tēla meklēšanu, autors atklāj, ka laiks, kad 2013. gadā tapa lielākā daļa dzejoļu, ir pagājis un šobrīd jāizvēlas kļūt par savu darbu advokātu.

Grāmatai "Drudzis" paredzētas divas atklāšanas. Piektdien, 18. septembrī, plkst. 20:00 mākslas centrā "Totaldobže" Liepājā autors aicina uz svētkiem reģionālos dzejas cienītājus, pēc tam kopā ar "Totaldobži" organizējot arī muzikālu notikumu. Savukārt otrdien, 22. septembrī, plkst. 18:00 grāmatas atvēršana organizēta Rīgā,  Paula Stradiņa Medicīnas muzejā, Antonijas ielā 1.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!