Mīlestībai pret Latviju nav vienas formulas. Ziedo patriotiskās audzināšanas portālam Satori!

Nosaukums: Dievs beidz
Autors: Dainis Deigelis
Gads: 2018
Izdevējs: SIA Valters Dakša
 
 
Grāmatas
29.08.2018

Dievs beidz

Komentē
0

Dzejas dienu laikā klajā nāk Daiņa Deigeļa pirmais dzejoļu krājums "Dievs beidz", kuru rotās mākslinieces Elizabetes Punkas laikmetīgās ilustrācijas. Krājuma redaktore ir Inga Gaile, izdevējs SIA Valters Dakša.

Dainis Deigelis atzīstas: "Mana grāmata ir pēdējo 7 gadu sarunas ar sevi, dievu, un šo sabiedrību. Lasot jūs uzsāksiet sarunu ar sevi, dievu, sabiedrību... Vai arī neuzsāksiet. Tā gadās."

Daiņa Deigeļa pirmajā krājumā iekļautā dzeja ir emocionāla, reizēm vārdu pārpilnībā un vēlmē izteikt neizsakāmo pāri plūstoša. Apvienojumā ar vīrieša skatījumu uz vertikālās varas struktūrā ietūcīto pasauli tas piedāvā jaunu niansi latviešu dzejas Visumā. Liriskais varonis atļaujas būt emocionāls, reizēm pat sentimentāls, vienlaikus, apzinoties savu maskulinitāti un vēlmi identificēties ar Dievu, runā par to ar pašironiju.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!