Nosaukums: Alma un septiņi briesmoņi
Autors: Irija H. Parente, Selene M. Paskvala
Gads: 2023
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
17.04.2023

Alma un septiņi briesmoņi

Komentē
0

"Zvaigzne ABC" apgādā iznācis divu spāņu rakstnieču, Irijas H. Parentes un Selenes M. Paskvalas, stāsts "Alma un septiņi briesmoņi".

Grāmata ir kā depresijas alegorija – stāsts par psihoemocionālo veselību bērniem un pieaugušajiem.

"Katram cilvēkam pagultē dzīvo kāds briesmonis. Almai to ir septiņi (daži baismīgi, citi šķietami nekaitīgi): pirmais ir tikai plaukstas lielumā un nešķiet bīstams, otrais ir milzum liels un sver veselu tonnu, trešajam ir dzeltenas acis, ceturtajam – gara aste ar krāsainiem gredzeniem, piektais vislabāk prot čukstēt ausī, sestais nemitējas raudāt, septītais izskatās maziņš, taču var izaugt tik liels kā spuldzīte, kā futbolbumba, kā televizors. Kamēr Alma, baidoties, ka viņai neticēs, nevienam par briesmoņiem nestāsta, tie naktīs lien no pagultes un laupa meitenei gaismu, sapņus un cerības. Taču izrādās, ka briesmoņi ir pieveicami, ja par tiem runā un iesaista sabiedrotos – ģimeni, draugus, speciālistus," teikts grāmatas anotācijā.

Spāņu rakstnieces Irija H. Parente (Iria G. Parente) un Selene M. Paskvala (Selene M. Pascual) ir radījušas alegoriju, lai izteiksmīgi parādītu depresijas emocionāli paralizējošo spēku un iespējamo izeju no tās. No spāņu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!