Nosaukums: 444 Māra Bišofa ideju ilustrācijas
Autors: Māris Bišofs
Gads: 2021
Izdevējs: Valters Dakša
 
 
Grāmatas
09.09.2021

444 Māra Bišofa ideju ilustrācijas

Komentē
0

Izdevniecība "Valters Dakša" izdevusi grāmatu "444 Māra Bišofa ideju ilustrācijas", kurā apvienoti mākslinieka Māra Bišofa 444 melnbalti zīmējumi, Ievas Lejasmeijeres ievads un īsa saruna ar mākslas darbu autoru.

Grāmatā lasāms arī Māra Bišofa manifests par viņa paša mākslas darbiem: "Priekšnoteikums: manam zīmējumam ir jābūt jocīgam, nesaprotamam, savādam, šokējošam, nepieklājīgam [ja tas ir nepieciešams], skaistam, pievilcīgam, izraisošam pārdomas, filozofiskam, ar atsauci uz iepriekšējo laiku mākslu, nepareizi uzzīmētam, profesionāli uzzīmētam, pretrunu pilnam un ar gaišredzības iezīmēm. Tās, manuprāt, ir tās īpašības, kurām jābūt mākslas darbā, citādi tas mani padara pilnīgi vienaldzīgu."

Mākslinieka Māra Bišofa zīmējumi ir publicēti tādos laikrakstos un žurnālos kā "Time Magazine", "Newsweek Magazine", "Money", "Rolling Stone", "Harpers", "The Washington Post", "The New York Times", "The Nation", "The Willage Voice", "Smart Money", "The Wall Street Journal", "Hippocrates", "Conde Nast Traveler", "The Boston Globe", "The New Yorker", "The New York Magazine", "Barron’s", "PC Computing", "Diena", "Rīgas Laiks" ir u.c.

Izdevniecība "Valters Dakša" izdevusi tādas grāmatas kā Raimonda Ķirķa un Laura Veipa "Levitācijas", Eināra Pelša "Rembo 2016", kas saņēmusi Dzintara Soduma balvu un grāmatobjektu "Janka", Jeļenas Glazovas "Alkatība" u.c.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!