jurniece
pirms 4 gadiem
Atvainojos, neesmu visu dienasgrāmatu lasījusi. Vai autore ir atteikusies no kafijas un eksotisku augļu lietošanas ikdienā?

Ivans Getavejs
pirms 4 gadiem
Ja esi tuvredzīga, tad varbūt sākumā atrisināt to problēmu un tikai pēc tam skolot pārējos?

Aleksandrs Kabakovs
pirms 4 gadiem
Man šķiet ārkārtīgi interesanti, ka kāda, šajā gadījumā S. Mētras, dienasgrāmatas publicējumos var saskatīt kaut ko skolojošu. Jā, protams, Mētras attiecīgās publikācijas ir pilnas pamācošu un aicinājumu, bet, manuprāt, tie ir novērojumi un ieteikumi, kas meklējami reālā pieredzē. Pietam, jāņem vērā, ka autore raksta dienasgrāmatu, kas savā būtībā ir indivīda atzīmes par pieredzēto, tātad - pilnīga brīvība. Pilnīga.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
starp citu - es šorīt klausījos Rīta Panorāmu - par globālo ekoloģisko krīzi, par globālo sasilšanu utt.utjprj. tika minēts vismaz reizes trīs, bet ja uzmanīgi klausītos varbūt būtu vēl vairākas reizes
Varu ieteikt šo filmu - būtu jauki, ja par šādām tēmām būtu speciālistu sarunas -
https://www.youtube.com/watch?v=yXYYWVAAKRc
Mit der Erfindung der Dampfmaschine fing es an. Mit revolutionärer Rasanz machte sich der Mensch die Erde Untertan. Eine Erfindung jagte die nächste, eine Technologie toppte die andere. Für mehr Komfort. Mehr Konsum. Mehr Wohlstand. Und die Erde? Wie lange hält sie den Menschen noch aus? Kompromissloser Blick auf die vergangenen 200 Jahre des Industriekapitalismus.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Liksim nu mierā Grētu. Viņa savu misiju ir izpildījusi. Man viņa - mazā zviedru meitene ļoti ļoti lika izjust Zemi, kā gglobālu ciemu, vai varbūt precīzāk būtu teikt, liek man justies kā Zemes pilsonei.
Bet - piemēŗam, par lidošanu. Es zinu tikai Briseles lidostu, kurā var savā stikla pudelē iepildīt ūdeni. Jautājums - kāpēc tāda iespēja nav Rīgas lidostā? Kāpēc mūsu vides ministrija tērē desmitus tūkstošus , nē visas ministrijas tēŗē simtiem tūkstošiem visādām reklāmām, bet nedara neko - 0 rēala rīcība, lai saudzētu vidi. Varu atbildēt. Tāpēc, ka plastmasas pudeļu bizness ir miljonu bizness un ūdens ir par velti , bet pateicotties plastamasai - to var dārgi pārdot.

Tāds nieks - ja vien visi šie superīgie LATVIJAS cilvēki prasītu un pieprasītu , lai Rīgas lidostā, Liepājas lidostā būtu pieejams krāns ar dzeramu ūdeni, par cik tonnām plastmasas atkritumus mēs samazinātu?

Vēl- Rīgas viesnīcās es nenakšņoju , bet piemēram, braucu komandējumos un viesnīcā mani sagaida 3 papīros ietīta konfektīte. Mīļi un jauku un zvēru, ka vienmēr to konfekti apēdu, bet kāpēc 3 papīros?
Vai piemēram , maza maza plastikāta pudelīte ar uzrakstu - smarža spilveniem un solījumu - izsmidzini un gulēsi ka princese. Toreiz gribēju rakstīt iesniegumu, ka tā ir vides piegandēšana , bet nu, protams, neuzrakstīju.

Vai tas pats mūsu veikalos , ikdienā - tās nenormālās iepakojuma un atkritumu kaudzes. Nu ir jāprasa mūsu ražotājiem, mūsu ministrijām , lai beidzot no vārdiem pāriet pie darbiem un aptur, vai vismaz ierobežo šo plastmasas un plastikāta uzvaras gājienu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!