Viljams
pirms 5 gadiem
"Ja iznīcinās zemnieka māju ar tās labajām tradīcijām, tad zudīs tautas gudrais padoms un tā izgaisīs internacionālos putekļos. Lauku māja ar daudzu bērnu smiekliem ir tautas dzīvības avots. Ja avotu aizbērs, – tauta ies bojā. Ciešāk pie zemes, ciešāk pie mājas – tādam likumam jāvalda mūsu zemē."
Protams, varam intelektuāli augstprātīgi apsmaidīt šāda tipa emocionāli poētiskos tēlojumus. Tikai vai atradīsies kāds, kurš šodienas Latvijā varētu pierādīt, ka augšminētais apgalvojums ir bijis aplams?
Raksta vēstījumu godīgi sakot īsti neizpratu.

dukurs
pirms 5 gadiem
manuprāt tagad laukos ir feināk.Ja to gaļu tik traki nerij,tad dārzā var saimniekot uz vella paraušanu.Sūdus mēslošanai var atrast .Trūdus pats var kopostēt. Nav nekādas uztraukšanās par laika apstākļiem,jo nav vajadzības produkciju vest uz tirgu.Lai pilsētnieki iet uz operu un ēd eiropas zirga desas.Kas tas ir par kaifu ēst sava paša zemē audzētos zirnīšus,redīsus,gurķus un ko tikvēl ne.Būt par neatkarīgu zemnieku ir daudz patīkamāk nekā tajos Virzas un Blaumaņa laikos.Arī zemniecība ,kā bizness ar neskaitāmiem hektāriem un Eiropas subsīdijām arī nekas normāls man nešķiet. p.s.Manam kaimiņam ir gailis,kas prot seksīgi dziedāt.

dukurs
pirms 5 gadiem
kompostēt-!?Pauli ,vai tāds vārds vispār pastāv?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!