Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
12.09.2023

"Zemlika" aicina ziedot festivāla norisei

Komentē
0

Šīgada 20. un 21. oktobrī mazākajā Latvijas pilsētā Durbē plānots divpadsmitais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls "Zemlika". Lai festivāls šogad notiktu, kā iecerēts, un turpinātos arī citus gadus, tā komanda aicina ziedot "Zemlikas" norisei.

Rīkotāji cer līdz 16. septembrim savākt šīgada festivāla norisei nepieciešamo minimumu – 15 400 eiro jeb summu, kas līdzvērtīga 280 pārdotiem 2 dienu abonementiem. "Atšķirībā no biļešu iepriekšpārdošanas un nervozas gaidīšanas līdz pēdējam brīdim, lai konstatētu, kā sekmējies šogad, mudinām uzticīgākos domubiedrus un vienkārši labsirdīgus garāmgājējus mobilizēties un reaģēt salīdzinoši ātrāk nekā citas reizes. Lai mēs, jūs – apmeklētāji, un mākslinieki – esam droši, ka tiksimies Durbē šīgada 20. un 21. oktobrī," aicina festivāla komanda.

Kampaņas rīkotāji piedāvā atbalstīt festivālu, iegādājoties divu dienu festivāla caurlaidi vai izvēloties citu, sev atbilstošāku ziedojuma summu. Pašlaik vēl pieejamas vairāk nekā 100 no 280 festivāla divu dienu biļetēm. "Tādējādi šie ziedotāji, kampaņai beidzoties veiksmīgi, ne tikai palīdz mums apsolīt, ka "Zemlika" būs, bet garantē sev ieeju visos četros koncertos, kas abus vakarus gaidāmi baznīcā," sola rīkotāji.

Pašlaik savākti jau 84% no kampaņas mērķsummas jeb 13 037 eiro.

Iepazīties ar plašāku informāciju par kampaņu un ziedot festivālam "Zemlika" iespējams saitē

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!