Aktualitātes
29.10.2021

"Zaļgalvi" turpinās Rīgas seno parku stāsti

Komentē
0
Saglabā

Svētdien, 31. oktobrī, plkst. 18:15 LTV1 kanālā būs skatāma raidījuma "Zaļgalvis" jaunās sezonas otrā sērija, kurā Rvīns Varde meklēs senāko Rīgas koku saknes.

Vērmaņdārzs, Viesturdārzs un Arkādijas parks – kādus stāstus glabā šie senie Rīgas parki? Kādēļ pirms 150 gadiem kokus stādīšana pilsētvidē bija populārāka nekā tagad? Kādēļ Rīgā nepieciešami senie, grubuļainie un līkie koki?

Rvīns Varde sarunāsies ar žurnālisti Anitru Toomu, kura pēc darbavietas nomaiņas pievērsās Rīgas koku, krūmu, pieminekļu un vēstures izpētei. Savus atklājumus viņa ierunājusi audiogidos, kas bez maksas pieejami ikvienam.

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!