Aktualitātes
05.11.2021

"Zaļgalvja" turpinājumā – Lubāna ezers un cilvēku stāsti

Komentē
0
Saglabā

Svētdien, 7. novembrī, plkst. 18:15 LTV1 kanālā būs skatāma "Ascendum" un "Vides filmu studijas" kopīgi veidotā raidījuma "Zaļgalvis" 23. sērija "Ezera cilvēki".

Pēc atgriešanās no studijām Eiropā teātra veidotājs Jānis Balodis savā bērnības dienu pilsētā Lubānā veido iestudējumu "No Ceikstes līdz Aiviekstei". Tajā viņš iesaistījis vietējos iedzīvotājus, lai caur viņu stāstiem pētītu to, kas noticis dabā. Vai mākslas valodā var iedarbīgāk uzrunāt auditoriju, ilustrējot notiekošo un pārmaiņas, kas mūs sagaida?

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!