Aktualitātes
31.12.2021

"Zaļgalvja" turpinājumā – pilsētnieki un sports ziemas spelgonī

Komentē
0
Saglabā
2022. gada pirmajā "Zaļgalvī" Rvīns pievienojas treniņam vienā no Rīgas parkiem.
 
Daudzi no mums 2022. gadu sāks ar apņemšanos parūpēties par fizisko veselību. Vieni grib notievēt, citi – uzlabot sirds un asinsvadu veselību. Pirmajā 2022. gada "Zaļgalvī" Rvīns Varde dosies uz vienu no Rīgas parkiem – tur regulāri notiek bezmaksas sporta treniņi, kas pulcē jauniešus, ģimenes un seniorus. Viņi tiekas gan ziemas spelgonī, gan rudens lietavās, gan vasaras tveicē, jo, neskatoties uz laikapstākļiem, ir sapratuši, ka sportošana ārtelpās palīdz uzlabot ne tikai fizisko formu, bet arī pamanīt gadalaiku maiņu un sastapt domubiedrus. Kas nepieciešams, lai nodotos sportam dabā un ārtelpās? Kad to vislabāk uzsākt un kur meklēt informāciju? Atbildes – 2. janvāra "Zaļgalvja" raidījumā.
 
Atbildes – 2. janvāra "Zaļgalvja" raidījumā plkst. 18.15 LTV1 kanālā.
 

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!