Aktualitātes
29.03.2023

"Zaļgalvja" turpinājumā – kā piktogrammas var palīdzēt cīnīties ar atkritumiem

Komentē
1

Svētdien, 2. aprīlī, 18.15 LTV1 kanālā būs skatāma raidījuma "Zaļgalvis" 3. sezonas pirmspēdējā sērija "Atkritumi piktogrammās". Tikmēr joprojām turpinās līdzekļu vākšana "Zaļgalvja" turpināšanai – atbalsti raidījumu ar ziedojumu šeit!

Cik bieži jūs esat stāvējuši ar atkritumiem rokās, nesaprotot, kā tos šķirot? Varbūt atbilde ir meklējama piktogrammās? Dānijā piktogrammas izstrādātas jau 2016. gadā, un 2017. gadā šo sistēmu ir ieviesuši dažās pašvaldībās. Iepakojuma ražotāji piktogrammas drukā uz saviem produktiem, lai palīdzētu patērētājam orientēties pie atkritumu konteinera. Piktogrammas ieviestas arī Liepājā, kuras poligonu atpazīst pēc "Nenovērtēto lietu muzeja" un "Krāmu kambara" – kā šis jaunieviesums palīdz atvieglot rūpes par dabu un kā šādu praksi vērtē jomā iesaistītie?


Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!