Aktualitātes
07.01.2022

"Zaļgalvja" turpinājumā – meklējot dabas skaņas

Komentē
0
Saglabā

Raidījuma "Zaļgalvis" 32. epizodē "Dabas apklušana" Rvīns dodas meklēt dabas skaņas mežā. Vai tās tur joprojām atrodamas?

Vai zini kaut vienu vietu, kurā nav dzirdami civilizācijas trokšņi? Beļģu režisors Deivids Vēbers-Krebs iestudē izrādi "Apklušana", kurā pēta to, vai arī Latvijā arvien retāk iespējams saklausīt dabas radīto skaņu simfoniju. Vai pie mums arvien iespējams sadzirdēt putnus, kukaiņus, kokus? Vai cilvēka radītais piesārņojums lēnām apklusina dabu?

Raidījums būs skatāms svētdien, 9. janvārī, plkst. 18.15 LTV1 kanālā un pēc tam Satori.lv.

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!