Aktualitātes
21.02.2023

"Zaļgalvja" 42. epizode: pavārs Ēriks Dreibants un nākotnes ēdienkarte

Komentē
0

Piedāvājam noskatīties raidījuma "Zaļgalvis" 42. epizodi "Nākotnes ēdienkarti", kas LTV1 ēterā bija skatāma 19. februārī. Raidījuma viesis – pavārs Ēriks Dreibants.

"Tādi pavāri kā es, kuri nozarē strādā jau kopš 90. gadiem, ir gatavojuši gan ķenguru astes, gan krokodilus, gan lotosa ziedus. Labas garšas meklējumos lēnām nonācu atpakaļ pie vietējiem produktiem," stāsta pavārs Ēriks Dreibants. Viņš atradis vietu, kur nav civilizācijas trokšņu, taču tuvumā ir smilšakmens pagrabi. Tajos videi draudzīgos apstākļos uzglabā burkānus, bietes, kartupeļus un ābolus.

Runājot par nākotnes ēdienkarti, pavārs piedāvā skandināvu pieredzi, kur par veselīgu uzturu un produktiem izglīto jau bērnudārzā. Raidījumā ar savu pieredzi dalīsies arī Eiropas Pārtikas bankas federācijas valdes Paula Kapodistrija.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!