Aktualitātes
31.01.2021

"Zaļgalvja" 4. sērija: saruna par atkritumiem dabā un cilvēkā

Komentē
1
Saglabā

Piedāvājam noskatīties "Satori" un "VFS Films" kopīgi veidotā raidījuma "Zaļgalvis" 4. epizodi, kuras centrā ir saruna par atkritumiem dabā un to ietekmi uz mūsu veselību.

Atkritumu kalni izgāztuvēs, civilizācijas atkritumi dabā un mikroatkritumi mūsu ķermeņos. Tā turpinot, visdrīzāk arī mūsu veselība būs atkritumos. Ko par to saka ārste Ilze Aizsilniece, kura līdzdibinājusi Lielās talkas kustību Latvijā? Vai iespējams, ka nākotnē vairs nebūs veselu cilvēku, jo mikroplastmasa atrodama jau mūsos pašos?

Šoreiz "Zaļgalvja" vadītājs Rvīns Varde palūkojas Latvijas atkritumu virsotnē, vai tur nav redzams arī jaunais superatkritums – sejas maska.

Par "Zaļgalvi"

Katrā jaunā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Katra "Zaļgalvja" sērija būs 14 minūšu gara, pirmajā sezonā tiks izrādītas 10 sērijas. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā, savukārt katru otro trešdienu raidījumu papildinās tāda paša nosaukuma podkāsts – pirmo tā sēriju jau vari klausīties šeit!

Visas "Zaļgalvja" sērijas un jaunumus par raidījumu meklē šeit.

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!