Aktualitātes
13.12.2021

"Zaļgalvja" 28. sērija: bēbīšindustrija

Komentē
1
Saglabā

Piedāvājam noskatīties raidījuma "Zaļgalvis" 28. sēriju, kurā Rvīns tiekas ar Liliju, kura šobrīd gaida otro bērniņu, lai noskaidrotu – kā būt videi draudzīgiem vecākiem?

Daudzi "mileniāļi" pauž radikālu uzskatu – viņi nevēlas radīt bērnus, jo planēta ir pārapdzīvota un tai trūkst resursu. Tam var piekrist – jau kopš pirmajām dienām, kad jaundzimušais ienāk pasaulē, tam nepieciešamas rotaļlietas, pārtinamie galdiņi, higiēnas preces. Bet vai tiešām?

Padomus par visu, kas būtu jāiegādājas, sniedz interneta vietnes, draugi un eksperti. Vai visi šie "bēbīšindustrijas" reklamētie mantu kalni visbiežāk nekļūst lieki? Kur topošās māmiņas gūst priekšstatus par to, kā un kam jābūt, lai būtu "pareizi"? Lilija, gaidot otru bērniņu, dalās atziņās, kā nepakļauties spiedienam un kādi praktiski principi jāievēro, lai neļautos "bēbīšindustrijas" valdzinājumam.

Sērija LTV1 kanālā bija skatāma 12. decembrī.

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!