Aktualitātes
14.01.2021

"Zaļgalvja" 2. sērijā Rvīns Varde kopā ar trim zinātniekiem un suni iepazīs purvu

Komentē
0
Saglabā

Svētdien, 17. janvārī, plkst. 18:15 LTV1 ēterā būs skatāma jaunā "Satori" un "VFS Films" vides raidījuma "Zaļgalvis" 2. sērija, kurā Rvīns Varde kopā ar trim zinātniekiem un suni dosies ekspedīcijā uz purvu.

Kopš bērnības mācīts, ka no purva jābaidās: akači, čūskas un rāvains ūdens. Arī literatūrā purvs attēlots baisi – Sprīdīša maldugunis un Blaumaņa "Purva bridējs", tautasdziesmās purvā visbiežāk raud. Vai pietiekami novērtējam purvu? Kas tajā slēpjas?

Lai atrastu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, "Zaļgalvja" otrajā sērijā Rvīns Varde pievienosies trim atraktīviem draugiem-zinātniekiem ekspedīcijā uz Cenas tīreli.

Par "Zaļgalvi"

Katrā jaunā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Katra "Zaļgalvja" sērija būs 14 minūšu gara, pirmajā sezonā tiks izrādītas 10 sērijas. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā.

Visas "Zaļgalvja" sērijas un jaunumus par raidījumu meklē šeit.

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!