Aktualitātes
18.01.2021

"Zaļgalvja" 2. sērija: ekspedīcija uz Cenas tīreli

Komentē
0
Saglabā

Piedāvājam noskatīties "Satori" un "VFS FILMS" kopīgi veidotā raidījuma "Zaļgalvis" 2. sēriju, kas LTV1 ēterā bija skatāma svētdien, 17. janvārī.

Kopš bērnības mācīts, ka no purva jābaidās: akači, čūskas un rāvains ūdens. Arī literatūrā purvs attēlots baisi – Sprīdīša maldugunis un Blaumaņa "Purva bridējs", tautasdziesmās purvā visbiežāk raud. Vai pietiekami novērtējam purvu? Kas tajā slēpjas?

Trīs draugi regulāri ved cilvēkus purvā, lai ielūkotos pagātnē. Vienā no ekspedīcijām – uz Cenas tīreli – atraktīvajam zinātnieku trio piebiedrojas Rvīns Varde.

Arī turpmāk ik svētdienu plkst. 18.15 LTV būs skatāms jauns vides raidījums "Zaļgalvis", ko veido interneta žurnāls "Satori" sadarbībā ar "VFS FILMS" studiju.

Šo raidījumu vadīs rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde. Katrā sērijā viņš tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Katra "Zaļgalvja" sērija būs 14 minūšu gara, pirmajā sezonā tiks izrādītas 10 sērijas.

Nākamajā sērijā Rvīns Varde viesosies pie Zanes Eniņas, lai saprastu, kāpēc pilsētnieki pārcēlās uz laukiem.

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!