Aktualitātes
22.03.2021

"Zaļgalvja" 11. sērija: ledāji kūst

Komentē
0
Saglabā

Ko mēs pētām, kad dodamies uz tālajiem ziemeļiem, un kā klimata pārmaiņu priekšā satiekas māksla un zinātne? Piedāvājam noskatīties raidījuma "Zaļgalvis" 11. sēriju, kas pirmizrādi piedzīvoja 21. martā LTV1 kanālā.

Voldemārs Johansons savos mākslas darbos novēro dabas parādības: radiāciju, zemes seismisko aktivitāti un dokumentē arktisko vidi. Vēlāk iegūtos datus pārnes mūzikā un video skulptūrās. Latviešu mākslinieka darbs norit ciešā sadarbībā ar zinātniekiem laboratorijās un pētnieciskajos institūtos dažādās pasaules vietās. Vai latviešu mākslinieki un zinātnieki sadarbojas klimata krīzes mazināšanā?

Par "Zaļgalvi"

Katrā jaunā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Katra "Zaļgalvja" sērija būs 14 minūšu gara, pirmajā sezonā tiks izrādītas 20 sērijas. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā, savukārt katru otro trešdienu raidījumu papildinās tāda paša nosaukuma podkāsts. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!