Foto: Flickr.com
 
Aktualitātes
01.03.2018

VKKF jaunā programmā atbalstīs koncertturnejas un neakadēmiskās mūzikas festivālus

Komentē
0
Saglabā

No šā gada 1. marta līdz 29. martam pulksten 12:00 Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) pieņems projektus jaunas mērķprogrammas "Ārvalstu koncertturneju un neakadēmiskās mūzikas festivālu atbalsts" konkursā.

Šāda veida mērķprogrammas projektu konkurss notiks pirmo reizi, un konkursa virsmērķis ir stiprināt Latvijas mūzikas industrijas kā nozīmīgas radošo industriju un tautsaimniecības nozares konkurētspēju un eksportspēju, atbalstot ieiešanu ārvalstu tirgos, kā arī atbalstīt Latvijas mūzikas izpildītājus un veicināt jaunradi.

Programmā paredzēts atbalstīt mūzikas izpildītāju (solo vai apvienību, kurā ir ne vairāk par 20 dalībniekiem) uz eksportu vērstu koncertdarbību, kas veicina Latvijas mūziķu atpazīstamību un ekonomisko potenciālu izvēlētajos mērķa teritoriju tirgos, kā arī atbalstīt nozīmīgus, nekomerciālus neakadēmiskās mūzikas festivālus, kas vērsti uz plašu mērķauditoriju, veicina jaunradi un Latvijas mākslinieku atpazīstamību.

Konkursa rezultāti būs zināmi pēc 27.04.2018. Iesniegtos pieteikumus vērtēs ekspertu komisija - Agnese Cimuška – Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/ Latvijas Mūzikas eksports izpilddirektore, Gints Putniņš - Latvijas Pasākumu producentu asociācijas loceklis, Liena Grīna – Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) izpilddirektore, Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/ Latvijas Mūzikas eksports valdes locekle, Zanda Jaunskunga – Kultūras ministrijas Kultūrpolitikas departamenta Radošo industriju nodaļas vecākā referente, Inese Zagorska – Vidzemes koncertzāles "Cēsis" mākslinieciskā vadītāja, Indriķis Veitners – JVLMA asociētais profesors, džeza katedras vadītājs.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!