Foto: Unsplash.com
 
Aktualitātes
30.10.2020

VKKF izsludina atkārtotu konkursu "Radošo personu nodarbinātības programmā"

Komentē
0
Saglabā

Izsludināts atkārtots konkurss mērķprogrammā "Radošo personu nodarbinātības programma". Tās ietvaros radošajām personām, kuras skārusi "Covid-19" krīze, iespējams iegūt vienreizēju pabalstu 1614 eiro apmērā. Pieteikumi konkursam jāiesniedz līdz 15. novembra plkst. 23.59.

Mērķprogrammas ietvaros, izvērtējot pieteikumus, pašnodarbinātām personām, kuras ir reģistrētas Valsts ieņēmumu dienesta Saimnieciskās darbības veicēju reģistrā un kuras nav sasniegušas valsts vecuma pensijas piešķiršanai nepieciešamo vecumu uz mērķprogrammas izsludināšanas brīdi, radošā darba veikšanai no 2020. gada 1. oktobra līdz 2020. gada 31. decembrim tiks piešķirts vienreizējs līdzekļu piešķīrums 1 614 EUR apmērā.

Valsts kultūrkapitāla fonds mērķprogrammas nolikumā paredzēts, ka uz atbalstu var pretendēt radošas personas, kas ir reģistrētas kā saimnieciskās darbības veicēji un kuru vidējie mēneša ienākumi no saimnieciskās darbības (izņemot mērķprogrammas ietvaros jau sniegto Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu) pirms nodokļu nomaksas laikā no 2020. gada 1. jūlija līdz 2020. gada 30. septembrim nav bijuši lielāki par 538 EUR mēnesī. Vidējos mēneša ienākumos netiek iekļauti ienākumi no autortiesību un blakustiesību kolektīvā pārvaldījuma organizācijām un dīkstāves pabalsts. Atbalstam nevarēs pieteikties personas, kuras kā darba ņēmēji periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2020. gada 30. septembrim nodarbinātas uz pilnu darba laiku, ienākumiem no šīs nodarbinātības vidēji mēnesī pārsniedzot 2020. gadā valstī noteikto minimālo mēneša darba algu.

Pieteikumā, kas jāiesniedz sistēmā https://kkf.kulturaskarte.lv (būs iespējams no šā gada 5. novembra), jāiekļauj 1) radošās darbības plāns periodam no 1.10.2020. līdz 31.12.2020.; 2) pārskats par iepriekšējo trīs gadu darbību; 3) skaidrojums, kā "Covid-19" ietekmējis radošo darbību.

Gadījumā, ja pieteikumu skaits pārsniegs mērķprogrammā pieejamos finanšu līdzekļus, pieteikumus vērtēs un finansējumu piešķirs iesniegšanas secībā.

Detalizētāka informācija šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!