Hilda Lilje
pirms 3 gadiem
Ļoti labs apraksts vērtējumam - man patīk,vai nepatīk . Šis patīk :). 
Par spīti tam,ja darbojamies atšķirīgos laukos (esmu biznesa cilvēks), laikam katrai sfērai ir savs dzejas un samta grāmatu krājumu ekvivalents ... 

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
ja es rakstītu blogu - es katrai dienai liktu savu dzejoli - brīžiem - kampaņveidīgi es tā māajās daru - atveru dzejas grāmatu un lasu - dažreiz meklēju konkrētu autoru un konkrētu dzejoli

dzejas ir stipri par maz , tieši literāti varētu celt dzeju saulītē

Imants Jaudzems
pirms 3 gadiem
Pilnīgi kā Račiņš ! Respect !

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Par spīti tam, ka šis apgalvojums uz mani met nelāgu ēnu - ļoti patīk - Моня, проблема этого мира в том, шо умные люди полны сомнений, а идиоты полны уверенности!
Nesen klausījos Rīgas galvenā rabīna lekciju. Pēc tam visi drīkstēja uzdot jautājumus. Es saku - neko daudz nezinu par kabalu, pastāstāstiet lūdzu par to. Rabīns saka - arī es neko daudz nezinu par kabalu.
Uz brīdi nokaunējos, bet tikai uz brīdi.

Man dzeja ir kā augstākā matērija ietērpta vārdos. Tā dzeja , kura man nepatīk, kuru es nesaprotu - tā man pat šķiet kaitnieciska, kā sēnalas , kuras neder pat lopbarībai. Dažreiz proza ir tikpat augsta matērija kā dzeja, bet tikai dažreiz.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!