Karlīna Jansone
pirms 3 gadiem
Una, visas manas cepures ir nost (arī no plauktiem un mētājas pa grīdu) Jūsu priekšā.

Luka
pirms 3 gadiem
Kādi drosmīgi, ilgu apdvesti komentāri pēc penetrācijas taisnajā zarnā, puiši nu vai tad tā nav?!

Circus Maximus
pirms 3 gadiem
Paskatoties uz autores foto (ar iesprausto puļķi), Freids noteikti sacītu, ka te izpaužas ilgas pēc spēcīgas, agresīvas penetrācijas...

Edvards Kuks
pirms 3 gadiem
Ja tu to nepieteiktu, tad tev būtu jāpaceļ piecas kārtis.

Edvards Kuks
pirms 3 gadiem
Loģiskie lēcieni, kas veikti, lai tiktu līdz tam, ka noteikumi ir patriarhāli un diskriminējoši, jo praksē izpaužas vienlīdzīgi uz nevienlīdzīgo dzimumpārstāvniecību profesijā, ir akrobāta cienīgi. Sevišķi uzrunāja arī rindkopas "Kāpēc vīrietis tik viegli pazuda?" misandriskais tonis.

Pozitīvāk: Iespējams, ka stulbā prakse sodīt pakalpojumu sniedzēju stingrāk nez kāpēc iegājusies analogi narkotiku tirdzniecībai, kur pircējs, iespējams, uzskatāms par savas atkarības upuri. Protams, tas ir absurds, bet šķier ticama izcelsme. Saistībā ar šo un faktu, ka prostūtas pārsvarā ir sievietes, "Catch 22", kā tiek socializēta sievietes seksualitātes apspiešana, ir sevišķi trāpīgs. + par politisku feminismu Latvijā, šķiet, ka raksts iezīmē to, cik ļoti politiskais mijas ar sociālo.

Beze
pirms 3 gadiem
Pilnīgi piekrītu. Feminisma pamatā ir, kā jūs teicāt, nepiepildītas ilgas pēc spēcīgas, agresīvas penetrācijas... Sieviete uzraksta kaut ko drosmīgu, kas jums nepatīk, un tad nu steidzīgi viņa jāizvaro (vismaz virtuāli), lai aizveras, tā teikt, parādot, kurš te galvenais. Mēs jau labi zinām, ka visas viņas grib vienu - šo "agresīvo penetrāciju", jo tikai tā viņu sieviešķā būtība atraisās un viņas apjēdz savu īsto aicinājumu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!