Kangarooo ⚡️卐
pirms 2 gadiem
Vai šādi arī neturpina veidot savus barus ar tāpat savu agresivitāti, tēlojot ka citi esot agresīvi, bet tomēr nevēloties atzīt ka ir tomēr pašam cieteja loma aizsega maska agresivitātes turpināšanai jebkādos veidos mēģinot sev samelot jebkādu patiesību iestāstīt. Varbūt tomēr jāpieaug un nevis visu mūžu tā domājot.

Iveta Upeniece
pirms 2 gadiem
Būtu labi arī atspoguļot iekšējo upura un agresora konfliktu, kas ietekmē attieksmi sabiedrībā un uzvedību, runājot par to pašu latviešu spēju sacelties un mainīt pastāvošo kārtību. Identifikācija ar agresoru (spilgtākais piemērs Stokholmas sindroms) kā galvenais mehānisms Latvijas sabiedrībā, kas ļauj pastāvēt hūtēm un kepkām bezgalīgi. Un tāpat veicina pašnāvības- bezpalīdzības izjūta, tālāk autoagresija un rezultātā zaudējam līdzcilvēkus, necīnoties pret azartspēļu vieglo pieejamību un ātrajiem kredītiem. Kas joprojām ietekmē milzīgu skaitu ģimenes Latvijā.

Andis Kalviskis
pirms 2 gadiem
Un kā tad paliek ar pusaudžu vēlmi nogalināt savus vecākus? 

Laura
pirms 2 gadiem
Esmu patīkami pārsteigta, ka te nav loģikas kļūdu. (Vai arī viņas ir grūtāk pamanīt?)

Valts Anders
pirms 2 gadiem
Visu cieņu! Kad Nils raksta nopietni, viņam, izrādās, sanāk vēl labāk nekā tad, kad raksta nenopietni.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!