Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
11.09.2023

Video: publicēts mini komēdijseriāla "Pilna pastkaste" treileris

Komentē
0

Ir noslēgusies jaunā Latvijas mini komēdijseriāla "Pilna pastkaste" filmēšana, un publicēts tā treileris. Jau oktobrī LMT Viedtelevīzijā varēs sekot notikumiem kāda Latvijas ciemata pasta nodaļā. Oriģinālseriāls tapis pēc scenāristu Jāņa Skuteļa, Reiņa Pizika un režisores Unas Rozenbaumas idejas. 

Notikumu centrā ir četrdesmitgadīgais Ādams Rieksts, kurš nupat vēl bija populāra ētera personība kādā no Rīgas radiostacijām, taču pēc tiešraides konflikta ar klausītāju no provinces darbu vairs turpināt nevar. Emociju uzplūdā viņš pamet Rīgu un ar savu auto traucas, kur deguns rāda. Tam, ka viņš apstājas kādā ciematā pie jūras, nav nekāda racionāla pamatojuma. Varbūt tas ir likteņa pirksts, taču jau pēc dažām stundām Ādams ir vietējās pasta nodaļas darbinieks. Sākas jauna ēra gan viņa dzīvē, gan ciemata vēsturē.

"Katrs jauns Latvijā radīts oriģinālseriāls ir vērtība, kas papildina izklaides saturu. Tā ir arī sava laika liecība, kas vēstī par katra laikmeta iedzīvotāju aktualitātēm, fantāziju, humora izjūtu un vienlaikus rāda pasauli mums apkārt. Jaunā seriāla treileris ļauj gūt pirmo ieskatu filmas sižetā un vizualitātē. Prieks, ka radošās komandas darbs ir vainagojies ar daudzsološu kinodarbu, kas būs lielisks papildinājums LMT Viedtelevīzijas saturā," saka LMT prezidents Juris Binde.

Seriāla režisore ir Una Rozenbauma, operators – Jānis Eglītis, seriāla māksliniece – Kristīne Abika, lomās – aktieri: Baiba Broka, Jānis Skutelis, Anta Aizupe, Imants Strads, Ģirts Krūmiņš, Marija Luīze Meļķe, Toms Treinis un Matīss Ozols. Filmas kostīmu māksliniece – Marta Treine, grima māksliniece – Dzintra Bijubena, asociētā producente un izpildproducente – Anete Ruperte, producenti – Inese Boka-Grūbe un Gints Grūbe, scenārija konsultants – Ivo Briedis.

Seriāls top filmu studijā "Mistrus Media", kas iepriekš veidojusi daudzsēriju filmu "Emīlija. Latvijas preses karaliene", spēlfilmas "Janvāris", "Sema ceļojumi", "Maiņa", "Tēvs Nakts" un "Melānijas hronika".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!