Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
29.11.2023

Video: Apvienība "Gas Of Latvia" publicē jaunu albumu un Katrīnas Neiburgas videoklipu

Komentē
0

Šogad ierakstīts jauns "Gas Of Latvia" albums "Saules Sirds", kuru skaņu platē un straumēšanas platformās publicējusi izdevniecība "Nabamusic/ Melorecords" ar mākslinieku Miķeļa Fišera un Kirila Kirasirova veidoto vāku. "Saules Sirds" mūziku sarakstījis Andris Indāns ar dzejnieku Arvja Vigula, Ievas Vieses un Kikōne dzeju. 

Albuma ierakstos Indānam pievienojušās Anna Fišere (balss) un Undīne Balode (čells). Šajā sastāvā tas ir jau otrais "Gas Of Latvia" albums pēc 2015. gadā publicētā "Swan Lake", kas ieguva "Zelta Mikrofona" balvu elektroniskās mūzikas kategorijā.

""Saules Sirds" ir kara un pasaules pārbūves laika albums par karali, kura impērijas robežas sākas tur kur sāp,  par viņa prombūtni ar kuru ir piepildīta visa pasaule. Par dārziem, kur pat tumsā augsne turpina smagi strādāt. Par rozi, kuras vienīgais ērkšķis aug uz iekšu," stāsta veidotāji.

Vienai no albuma dziesmām "Pieliec pirkstu pie lūpām" māksliniece Katrīna Neiburga sadarbībā ar operatoru Antonu Graudu radījusi videoklipu, kuru producējis Aksels Kaulakāns, frizūras un make-up veidojis Kristians Aglonietis. Neiburga ir autore arī vairākiem agrāko laiku "Gas Of Latvia" videoklipiem.

Ar nosaukumu "Gas of Latvia" skaņas mākslinieks un komponists Andris Indāns kopš 1997. gada viens vai dažādos sastāvos ierakstījis piecpadsmit eksperimentālās elektroniskās mūzikas albumus, kuri vienkopus pieejami vietnē "Bandcamp".   

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!