nazis
pirms 5 gadiem
Vēsture ir par garu. Ja vēsturi, ko mēs izmantojam par platformu mūsu šodienas rīcībai, nevar uzrakstīt uz vienas A4 formāta lapas, tad tas ir par garu. bet ne jau par pagātni ir runa. Vēsture nav tikai pagātne, tā sasaucas ar šodienu un dod skaidru skatu nākotnes vīzijām - nākotnes mērķiem. Kādi ir nākotnes mērķi Latvijai? Esam atbrīvojušies, iestājušies NATO un ES, esam drošībā un viss, varam gulēt. Mēs esam apstājušies savā attīstībā, un ja tā, tad esam miruši. Ja valstij nav mērķu, ja tautai nav mērķu, tad gan valsts, gan tauta jau ir miruši. paši to neapzinoties.

Edge
pirms 5 gadiem
Ne bez pamata jau "pans Kleksis" 4.maija apaļās jubilejas sakarā sācis 1940.g. notikumus atcerēties. Būs tak'
2015.g.4.maijā jādzied slavas dziesmas, sapurgāto nepieminot, cēloņus neapjēdzot:
" Doma draudze, kristieši un arī visi citādi domājošie! Vakar [8.08.1988.], uzmanīgi sekojot mūsu TF kongresa pirmajai darba dienai un mēģinot izvērtēt visu tajā dzirdēto, man šķiet, ka spilgti izpaudās divas līnijas jeb divas attieksmes, divi domāšanas veidi. Pirmo vislabāk varētu raksturot ar „mēs gribam būt kungi mūsu dzimtajā zemē, mēs gribam te paši sev likumus lemt… „ – to varbūt varētu saukt par tīri nacionālo, latvisko līniju. Bet otra, šim laikam neparastākā, ievirze bija, ka dzirdējām: „Bez Dieva mums tomēr neiztikt.” Jā, pat partijas biedri sāk Viņu palīgā piesaukt – tam mēs bijām liecinieki." Modris Plāte:"Sprediķis Rīgas Domā 1988. gada 9. oktobrī. Veltījums LTF 1. kongresam" http://www.barikadopedija.lv/raksti/383589

Edge
pirms 5 gadiem
Viena tautas daļa - "zanderisti" - strādā vaigus piepūtuši. Ne bez pamata jau te savu žurnāliņu "Domuzīme" sākuši izlaist - ne bez pamata Latvijas tautas izcilākos pārstāvjus nebeidz nomelnot.
Ir "britu tūristi", ir "šarliji" - tagad arī "zanderisti" - vienas nelabi smakojošas ideoloģijas nesēji.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!