Rīgas domes ēka festivāla "Staro Rīga" laikā.
 
Aktualitātes
20.08.2020

Vēlēšanu kandidāti debatēs par to, kādai jābūt kultūrai Rīgā

Komentē
0
Saglabā

Rīgai kā Latvijas galvaspilsētai un vietai, kur koncentrējas liela daļa kultūras iestāžu un notikumu, ir būtiska loma Latvijas kultūras ainas veidošanā. Lai runātu par to, kāds tad ir uz Rīgas domi kandidējošo partiju piedāvājums kultūras jomā, populārāko partiju pārstāvji tiksies publiskās kultūrdebatēs.

Kultūrdebates notiks šī gada 24. augustā no plkst. 14.00 Latvijas Mākslas akadēmijas Jaunajā zālē K-2, un tajā piedalīsies pārstāvji no partijām, kuras pēc pēdējiem publiski pieejamajiem SKDS reitingiem ir ieguvušas vismaz 2% vēlētāju atbalstu: Dzintra Geka (Jaunā Vienotība), Eiženija Aldermane (Saskaņa), Agnese Logina (Attīstībai Par / Progresīvie), Jurģis Klotiņš (Nacionālās apvienības Visu Latvijai! – Tēvzemei un brīvībai/LNNK un Latvijas Reģionu apvienības apvienotais saraksts), Oļegs Burovs (Gods kalpot Rīgai), Inna Djeri (Latvijas Krievu savienība) un Dāvis Stalts (Jaunā konservatīvā partija). Debatēs piedalīsies arī Zaļo un zemnieku savienība.

Diskusiju vadīs Žaņa Lipkes memoriāla direktore Lolita Tomsone un pasākumam tiešraidē varēs sekot līdzi portālā "Satori.lv".

Debates ir viens pasākums no diskusiju cikla, ko ar VKKF atbalstu rīko Laikmetīgās kulturas nevalstisko organizāciju asociācija (LKNVOA), lai uzlabotu sabiedrības un lēmumu pieņēmēju izpratni par kultūras nozīmi sabiedrībā.

Šo debašu organizēšanā piedalās arī biedrība "Laiks kultūrai" un Latvijas radošo savienību padome (LRSP). Pasākuma tiešraidi atbalsta Konrāda Adenauera fonds.

LKNVOA apvieno nevalstiskās organizācijas, kas organizē kultūras procesu,  biedrība "Laiks kultūrai" apvieno nacionālas nozīmes kultūras institūciju vadītājus, savukārt, LRSP ir kultūras NVO, kas pārstāv nozarē strādājošo profesionālās, sociālās un ekonomiskās intereses.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!