Clara Smith
pirms 1 gada
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Evelyn Ryan
pirms 1 gada
GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.([email protected]) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.

You can also contact them for the service below

* Western Union/MoneyGram Transfer

* Bank Transfer

* PayPal / Skrill Transfer

* Crypto Mining

* CashApp Transfer

Email: [email protected]

Text & Call or WhatsApp: +18033921735

WEBSITE: https://darkwebcycberhackers.com

homelend sumiti
pirms 1 gada
Good day. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 [email protected] Mr. Sumiti

Dzintars A
pirms 1 gada
Uzņēmējs, pēc ģimenes institūcijas, ir valsts eksistences galvenais stūrakmenis.
Uzņēmējs ir naudas aprites dzinējspēks valstī - aprites nav - valsts eksistēt nespēj!. Ja valsts nerūpējas par labu uzņēmējdarbības vidi valstī - tā dzen sevi postā.
Diemžēl ar kovida ierobežojumiem, naudas drukāšanu un sankciju politiku - politiķi ir izdarījuši visu lai tiktu iznīcināta mazā un vidējā uzņēmējdarbība, bet globālajam kapitālistam ir pie kājas Latvija kā tāda.
Uzņēmējiem nekas cits neatliek, kamēr vēl ir laiks..., kā atgādināt par pamtu/pamatu jo politiķi ir palikuši kurli un akli - tie vakar un šodien valsti ved postā!

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
nu Dzintar! Iekopē saeimas deputātu sarakastu un ieliec komentāru - cik ir bijuši apsūdzētie, cik notiesātie - admin., civillietās un krimināllietās. Un tad izdari secinājumus.

Kad Makrons vizitēja pa Baltijas valstīm - uz Lietuvu viņam bija līdzi vesela delegācija ar franču uzņēmējiem,kuri tad taisīja biznesu ar lietuviešiem. Latvijā ar Makron u tikās sorosisti. Uzņēmējiem nekādas tikšanās ar francūžiem vispār paredzētas nebija.

Ai, pat domāt par to pat negribas. kad prezis VĀJONIS , kurš mums tagad jāuztur, bija AAE, tad viņš lobēja šļesera dēla biznesu. Ne jau kādus mazos cīnītājus.

Ja es būtu uzņēmēja, tad pirmais, ko darītu - stātos partijā - skaties Kossovičs no Progresīvie - palasi, cik saņēma no valsts atbalstu , kaut gan ne dienu viņa bizness pandēmijas dēļ neapstājās ....bet VID nestāsta, kā tad tā

Tā kā - esmu gauži , lai neteiktu konkretāk , kritiska par valsti un mums kā pavalstniekiem ... tādi esam ...un uz vēlēšanām visticamāk, ka neiešu - nu reiz pietiek

Dzintars A
pirms 1 gada
Kosovičs ir lielāks ļaunums par Ždanoku,

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Tā klasificēt es neuzņemos,bet stingri uzskatu,ka korupcija Latvijai ir lielāks drauds kā putins ar visu savu orku armiju.
Ko šī saeima,valdība ir paveikusi? Netaisnīgi sadalīja miljardus tādējādi vājinot valsti,sabiedrību, tiesās sev panāca brīvlaišanu utt. Es nevaru nevienu!!! labu darbu nosaukt. Nu nevaru. Pat skrejriteņus satiksmē nespēj ieregulēt. Man tagad drošāk uz ielas ar mašīnām,kā uz ietves ar skrejriteņiem
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!