homelend sumiti
pirms 2 mēnešiem
Good day. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 [email protected] Mr. Sumiti

Carol BlankATMcard
pirms 3 mēnešiem
Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

BLANK ATM CARD
pirms 3 mēnešiem
GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.([email protected]) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.

You can also contact them for the service below

* Western Union/MoneyGram Transfer

* Bank Transfer

* PayPal / Skrill Transfer

* Crypto Mining

* CashApp Transfer

Email: [email protected]

Text & Call or WhatsApp: +18033921735

Visit: https://darkwebcycberhackers.com

Skaisle Jatalniece
pirms 3 mēnešiem
Ar to viss slikti es uzreiz identificējos.
Gunas kundze, vai ziņas šorīt lasījāt? Un kad tajās labs?
Francija gatavo Ukrainas atdošanu saplosīšanai putina krieviem? Latvijā izdzīvošanas izmaksas pieaugs 100 un cik tur reizes?
Nu kas labs ir? Gunas kundze?
Izskrēju cauri bbc un spīgelim, tieši tas pats, viss ir slikti.
Tā kā šito nevajag mums pārmest. Jo viss patiešām ir slikti.

Guna Kalnina
pirms 3 mēnešiem
Paldies, ka lasāt. Un ka domājat līdzi. Nu jā, tas ir viens cilvēku dvēseles stāvoklis, uz ko es vēršu uzmanību - kam tikai padod sliktas ziņas, la ar tām piepildītos visa pasaule. Bet citam ir jūra un vasara, un atkal mauriņš jāpļauj, aug griezdamies. Un ir tādas meitenes, kurās mūžam kāds iemīlas, vrb šķietami, nezinu, un tās ne par ko citu nav gatavas runāt. Es personīgi sev neatļauju bez jēgas nervozēt, jo ir sievietes daudz tuvāk tiešām apšaudēm - vispār Ukrainā, vai pat pilsētās, kurās ir karadarbība, un vienalga viņas dzīvo, strādā, priecājas par mazumiņu, dara ikdienas lietas. Un par to, kā var priecāties, ja ir karš, man ir labs noklausīts citāts: "Ne tikai, kā var rakstīt dzeju pēc Osvencimas, bet vēl vairāk - kā var soļot pēc Fadejeva?! Var."

Skaisle Jatalniece
pirms 3 mēnešiem
Gunas kundze, Jūsu komentārs ir kā smaids, kā jauks sveiciens svešiniecei. Paldies Jums.


Jāsaka gan, ka tik un tā nav vienkārši. Man tāda tante - iespējams Latvijas lielākā liekule. Tā smaidīšana, tā saldā runāšana un tā melnā žults tikko nav,kas viņu redz.
Es vismaz tā neizliekos, kā ir tā ir.
Bet paldies un tad paliekam pie tās iemīlēšanās. Tas varētu būt jauki
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!