Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Okupācijas laikā to sauca pr darbaļaužu vēstulēm. Kā likums bija ārzemju ceļojumi un materiāli pagodinājumi galvenajiem iniciatoriem un izpildītājiem. Te jau tas pats. Nekur tālāk tikuši neesam.

Ja okupācijas laika medijos pēkšņi sāktu stāstīt, ka ASV ir demokrātiska valsts, ka geju laulības ir demokrātijas paraugstunda - es nokristu no krēsla, vai pārsteigumā apsēstos.

Ja tagad!!!! mediji pēkšņi sludinātu, ka ne jau minoritāšu tiesību prioritēšana, dzimtes jēdziena un tradicionālās ģimenes
izjaukšana ir noteikusi demokrātijas un labklajības līmeni attīstītajās valstīs, es atkal pārsteigumā pieceltos vai apsēstos.

Ir tikai trula, manuprāt, valstij un sabiedrībai naidīgu spēku organizēta nevis demokrātiska , bet vardarbīga morāles un vērtību maiņa.
Apzināti uzmanība tiek novērsta no sabiedrības izdzīvošanai daudz daudz būtiskākiem jautājumiem - pandēmijas pārvarēšana, sabiedrisko mediju kā partiju varas instrumenta leģitimēšana, nespēja samazināt, apkarot korupciju utt.utjprj.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!