Aktualitātes
09.04.2020

Vairāk nekā 70 Latvijas mākslinieki izveido elektronisku krāsojamo grāmatu

Komentē
0
Saglabā

Interneta portālā "Arterritory.com" pieejama elektroniska krāsojamā grāmata "Izkrāso! Arterritory par labāku pasauli", kas tapusi kā krīzes laika solidaritātes projekts un kurā iekļauti vairāk nekā 70 pazīstamu un jaunu mākslinieku, kā arī citu radošo industriju pārstāvju radīti melnbalti zīmējumi, ko var izkrāsot gan izdruku formātā, gan digitāli, informēja portāla pārstāvi.

Projekts tapis kā mākslas un kultūras portāla "Arterritory.com" un mākslas žurnālistes Paulas Lūses kopīga iniciatīva vēlmē saliedēt un mobilizēt sabiedrību - aicinot domāt par pasauli, kādu mēs to vēlētos redzēt pēc krīzes.

Zīmējumus var krāsot gan lieli, gan mazi; ar roku un digitāli – datora ekrānā. Tiem var piezīmēt klāt un iedvesmojoties radīt savus, tādējādi turpinot šo radošās mandalas ideju un vizualizējot sapni par labāku pasauli. Mājās, vizuālās mākslas stundās vai jebkur citur.

Mākslas un kultūras portāla "Arterritory.com" direktore Una Meistere atklāj: "Šajā mūsu visu jaunajā dzīvē, kas atnāca piepeši un negaidīti, par izšķirīgi svarīgu instrumentu ir kļuvis radošums un sadarbība. Papildinot citam citu, ļaujoties kreatīvai kopības sajūtai, iespējams realizēt to, kas citkārt bijis neiespējams. Mēs novēlam radošas un krāsainas Lieldienas!"

Projekta kuratore Paula Lūse: "Jums ne tikai ir unikāla iespēja vienkopus apskatīt tik daudzu mākslinieku darbus, bet aizkustinoši ir apzināties to, ka tie radīti tieši mums - kā iedrošinošs aicinājums izkrāsot viņu vīziju par labāku pasauli."

Krāsojamā grāmata bez maksas ir pieejama un lejupielādējama mākslas un kultūras portāla "Arterritory.com" apakšsadaļā Projekti.

Izdevumā apkopti visdažādāko mākslas žanru un radošo jomu pārstāvju darbi. Zīmējuši fotogrāfi, gleznotāji, grafiķi, modes mākslinieki, ilustratori, starpdisciplināri mākslinieki, dizaineri, keramiķi, tekstilmākslinieki, arhitekti, scenogrāfi, režisori un studenti. Viņu vidū ir arī tādas Latvijas kultūras ainā pazīstamas personības kā Ieva Jurjāne, Ieva Maurīte, Artūrs Analts, Ģirts Muižnieks, Bruno Birmanis, Kaspars Groševs, Elīna Brasliņa, Elita Patmalniece, Laima Eglīte, Paulis Liepa, Vineta Kaulača, Ritums Ivanovs, Mareunrol's un citi.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!