Dr Donald Hospital
pirms 1 nedēļas
Sveiki!
Kā tev iet?
Manai slimnīcai šobrīd nepieciešami trīs (3) nieru donori steidzamai transplantācijai, katram nieru donoram tiks kompensēta kopējā summa USD 550 000,00 USD. Mēs esam atbildīgi par jūsu ceļošanas dokumentiem un visiem izdevumiem, kas var rasties pēc tam, kad esat pārbaudīts. Veselam un spējīgam ķermenim ir jāsazinās ar šo e-pastu: [email protected] ([email protected])
Tikai nopietni ziedotāji, 100% garantēti...

Skaisle Jatalniece
pirms 2 nedēļām
Bet domāju, ka tas nekad nenotiks .... Attīstībai/PAR, Progresīvie ir saeimas koalīcijā un nu var ne tikai tāpat kā jau visi politiķi, bet vēl vairāk....diemžēl


https://www.la.lv/andis-kudors-sandrai-veinbergai-ir-jauznemas-atbildiba

Ivars Dzerve
pirms 2 nedēļām
Man vienmēr gribējies saprast vai Toma Lūša naidpilnā zākāšanās par ticīgajiem ir “viedoklis”, “naida runa” vai “diskriminācija”? Vai arī “diskriminācija” skaitās tikai pret seksuālām minoritātēm, bet pret kristiešiem jebkura lamāšanās ir “viedoklis” ?

Skaisle Jatalniece
pirms 2 nedēļām
Neatceros, kurš Toms - Lūsis vai Ostrovskis rakstīja tvnetā , ka sievietei esot ļumīgs augums, tāpēc nepatīkams.
Nu - kur tad bija feministes, Mozaīka, Tiesībsargs utt. ? Kur gaiļu Inga gulēja, ka par to neuztraucās?

Negodīga un netaisnīga sabiedrība esam, un divkosīga un liekulīga. Ļoti !

Skaisle Jatalniece
pirms 2 nedēļām
Šokējoši , ka Jesaja Berlina biedrība uz diskusiju saņemas uzaicināt tikai vienas kareivīgas un agresīvas sabiedrības daļas un tās idejas paudējus. Citus, kurus pirmā dēvē par diskriminējošo un agresīvo sabiedrības daļu uz sarunām neaicina. Te no demokrātijas ne smakas.

Jau tas vien padara mazvērtīgu šo sarunu.

Otra lieta - nu kā citādi kā necieņu un sabiedrības diskrimināciju, lai es vērtēju uzstādījumu - pieņēmumu, ka demokrātiska sabiedrība rīko referendumu par holokaustu. Vai sarunas dalībnieki tik zemu mūs vērtē , ka domā, ka mēs pieņemsim tādu absurdu , ka demokrātiska ir sabiedrība, kura lemj par masveida slepkavībām?

Savulaik kaut kur lasīju vai nu orģinālrakstu vai atstāstu par holokausta biznesu. Nevajag velti valkāt svētus vārdus. Pat ja tas notiek Berlina biedrības paspārnē.

Kāpēc atkal ir tāda distancēšanās no īstenības ? Žurnāls IR izdzēsa manu komentāru, kad es melnās dusmās ierakstīju, ka vakcinācijas organizētājus vajadzētu uzšaut gaisā vai kaut kā tā. Naida runa - skaidra lieta. Bet- ja vakcinācijas organziētāji ar savu nespēju, bezdarbību, iespējams apzināti ļaunprātīgu nolaidību nespēj nodrošināt savlaicīgu un veiskmīgu vakcināciju - tā pavisam noteikti nav naida runa, toties tās rezultāts pavisam notiekti ir īsti un traģiski nāves gadījumi. Man ir tiesības uz naidu un dusmām bailēs par savu dzīvību? Jeb mans pienākums ir mierīgi un klusi pieņemt to, ka valsts bezatbildīgi mani pakļauj nāves draudiem?

PUNCTUMMAGAZINE izlasīju Ievas Raudsepas rakstu - mani tas pazemoja, satrauca un radīja manī bailes par iespējamu vardarbību - manas dzimtes atņemšanu - man ir bail ka tās ideoloģijas pārstāvji , kuri te maigi sarunājas atņems vienu no maniem esības pamatiem - es esmu diskriminēta? Kādas ir manas iespējas un tiesības sevi aizstāvēt?

Tiesibsargs, valsts prezidents, saeima - neskaitās. Par Valsts Policiju vai Prokratūru vispār nav runa. Viņiem esmu 0. Man ir pamatojumi un pierādījumi manam viedokliem, rakstiski, kurus jau te dāžados aspektos esmu izklastījusi.

Katrā ziņā biedējoši un diskriminējoši un galu galā ar neapzinati ļaunām un nāvīgām sekām ir tas, ka sabiedrībā sarunāšanās kā tāda - jo īpaši stapr diametrāli pretēju uzskatu paudējiem ir padarīta neiespējama.

Un es te nedomāju tikai ltv1 guntas slogas savulaik atcelto 100 gr kultūras diskusiju raidījumu - es to domāju visplašākajā šī vārda nozīmē

Kaut vai vardarbība pret sievietēm - kur sieviešu vardarbība? Tāda nav? Tiešām? 2019. g. Latvijas ārsts vienā no numuriem bija rakstīts, ka tā r milzīga un neārstējama problēma - varmācīga sieviete. Tāda ir arī mana dzīves pieredze, ka sadzīvē, ikdienā sievietes ir varaskārākas un varmācīgākas. Nu labi - ir ko rakstīt, bet nav laika un vispār labi tomēr nav. Nemaz un galīgi nē.

Esmu ļoti ļoti vīlusies par Berlina biedrības organizēto sarunāšanos ....

Andrejs Upitis
pirms 2 nedēļām
Satori aicina tādus - kādas atbildes vajag! Viņi taču nevar pēkšņi mainīt domas kursu!

Valar Morghulis
pirms 2 nedēļām
Tas pats bija Berlina biedrības 23. martā organizētajā "diskusijā" par Cancel Culture, kur diskutēja 4 satoristi, no kuriem pirmā bija Alise Zariņa, kura nevis izteica savas domas, bet svešās, jau daudz dzirdētās, domas izteicās caur Alisi Zariņu. Jānis Joņevs, kas, šķiet, bija mazliet izbrīnīts, ka nonācis šajā sarunā, jo teicās īsti pat nesaprotam Cancel Culture jēdzienu, tad trešais bija filozofs Igors Gubenko, kurš teica, ka problēmas īsti nav, un diskusiju "vadīja" Artis Svece. Viņiem pretī - viens pats Vents Zvaigzne. Bet arī tas jau ir daudz.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 nedēļām
Starp citu - uzrkastīju NVD un VM un man atbildēja, kādas ir manas tiesības vakcīnas saņemšanai. Ka durvis slēgtas , jo man nevar paskaidrot , kādu vakcīnu, kurā vietā varēšu saņemt - par to ne vārda. Pilnīgi tukšs šāviens - tā mana vēstule valsts iestādei. Tā ir pilsoņa diskriminācija - valsts nespēja atbildēt pēc būtības uz iesniegumu?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!