avral avral
pirms 6 gadiem
Svece, kā vienmēr, kompetents, atturīgs, iepriecina.

kvazikvazimodo
pirms 6 gadiem
patīkami, ka satori pievēršas partikas tēmai. kas attiecas uz kultūru, tad to vajadzētu aplūkot ne tikai no divkājainā apspiedēja viedokļa, bet vairāk vērsties pie pašiem dzīvniekiem. piemēram, implantēt elektrodus zvēra smadzenēs, un parādīt viņam latvieti. tā varētu tieši noskaidrot viņa attieksmi pret latviešu kultūru. vai arī fiksēt dzīvnieka galvu un plakstiņus un ļaut viņam noskatīties latvju kinofilmu, no smadzeņu aktivitāšu sinusoīdām izlobot nepastarpinātu, "fromhorsesmouth" kultūras pieredzi. šāda izziņa, cerams, ar laiku dotu iespēju aizspriedumaino zooloģiju nomainīt pret frateroloģiju, zinātni par mazo brāli, kas ir ne tikai humānāks par cilvēku, bet arī rotā viņa pusdienu galdu

dzimmijs13
pirms 6 gadiem
Bet tā ētiskā attieksme pret dzīvniekiem, nevēlos moralizēt, bet savā ziņā tas ir kā pašapmāns, mēs šausmināmies par dzīvnieku grūto dzīvi nebrīvē (identificējoties ar tiem), neaizdomājoties ka lielajiem zīdītājiem tūlīt vairs vispār nebūs citas dzīves telpas kā vien nebrīvē.
Jautājums - vai ētiskāk kā kādas sugas pārstāvji izzūd, jo turēšana nebrīvē pārkāpj viņu tiesības?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!