Doris Jay
pirms 3 mēnešiem
CAN LOST CRYPTOS BE FOUND OR RETRIEVED BACK??
Generally speaking, whether lost bitcoin can be found or not depends on how it was lost. Considering the quantity of missing cryptocurrency out there, people have begun offering services to help recover lost bitcoin. These include data recovery specialists, but you need a professional recovery expert like Mr Morris Gray to help you get back your lost bitcoin.
Contact him to recover your lost bitcoin, bitcoin cash, as well as all other forms of cryptocurrency. And you can be sure that no matter how long it has been lost, you will still get your bitcoin worth back in full.
Contact him for further assistance:
MORRIS GRAY 830 @ GMAIL . COM
WhatsApp: + 1 (607) 698-0239
AND YOU WILL BE AMAZED WITH THE POSITIVE RESULTS!!!!

b l
pirms 3 mēnešiem
otrais Komentāra piegājiens- pirmo 6.jūnijā šeit izdzēsa, tātad - Paldies par rakstu, tas atspoguļo mākslas vides ētiku. Lūgums turpināt ar rakstiem par - 1) J.Zuzānu kā azartspēļu naudas ieguldīšanu mākslā un Purvīša balvu
2) Vilnis Štrams kā Ušakova Amerika ilggadējs "darījumu partneris" tagad Pāvilostā nodibinājis stilīgu mākslas centru PAIR 3) Māris Vītols kā 1990-to 2000-šo gadu Latvijas korupcijas vides veidotājs un Šķēles kasieris tagad kļuvis par lielu vīru ar mākslas kolekcijas izstādi Kumu. 4) nekontrolēts VKKF piešķirtās mākslas naudas izlietojums... šo sarakstu var turpināt... Lielāka daļa Mākslinieku saņem naudu un tajā visā piedalās bez sirdsapziņas pārmetumiem... Šī komentāra mērķis nav nosodīt, bet gan norādīt, ka Mākslinieki šobrīd pat netaisās radīt mākslu, lai to pārdotu un tādā veidā uzturētu sevi un savu ģimeni. Tā vietā tie pilnībā pārtiek vai nu no nodokļu maksātāju naudas vai apšaubāmu, puskriminālu personu līdzekļiem. Mākslinieki šobrīd nav uzticams Latvijas valsts intektuālais balsts. Tie apmetīs kažoku pie pirmās valstij bīstamās situācijas.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!