dzimmijs13
pirms 6 gadiem
Domāju ka Ušakovs tomēr nedaudz savādākā situācijā kā Džuljani, proti, Ušakova atbalsts galvenokārt atkarīgs nevis no viņa darbiem, nedarbiem, spējai vēlētājiem patikt, vai tamlīdzīgi, bet no labi zināmās kaimiņu valsts līdera atbalsta. Jo, ja Ušakova vēlētājs viņu identificēs ar, kā rakstīja cilvēks ar vēsturiskā personāža pseidonīmu: "īstenās demokrātijas vislabākā cilvēku", tad par Ušakovu balsos. Un punkts. Jo balso ne jau par Ušakovu - bet paši ziniet par ko...
Starp citu,no tās citas operas, domāju ka Džuliani gadījumā tomēr savu lomu nospēlēja arī "lauķu" nevēlēšanās ievērot "NY sprukstiņu" domas. Jo mērs, personība, bija izcils.

akmens
pirms 6 gadiem
Nils Ušakovs ir stiprs tikai tik, cik naivs ir viņa elektorāts. Viens krievs piezvanīja uz BALTKOM radiostudīju, un pateica ka latvišu un krievu politiķi ir vienā maisā bāžami. Viņš savu domu argumentēja ar to, ka SC zaudēja 7 mandātus Saeimā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!