viber nilto
pirms 7 mēnešiem
Government Database System..Email ( [email protected] ) We Produce Passports,Drivers Licenses,ID Cards,Birth Certificates,Diplomas,Visas,SSN,Marriage Certificates,Divorce Papers,US Green Cards,University Degrees,Counterfeit Money,SSD Chemical Solution And Activation Banknotes dollar / euro Pounds Powder Used For Cleaning Coated Black Money, And Other Documents Cloned cards, Resident fullz and dumps For A Number Of Countries
Email ( [email protected] ) whatsapp +1540 2680762

Anna Žabicka
pirms 6 gadiem
Vienāds vs vienlīdzīgs
Divi būtiski argumenti pret formām,ko autore arī jau minēja:
1) visas ģimenes nevar atļauties šādu summu tērēt apģērba iegādei. Formas, iespējams, skolēnus padara vienādus, bet ne vienlīdzīgus.
2) skolai ir jābūt vietai un laikam, kur bērns un pusaudzis mācās pieņemt atšķirības. Formastērpi var veicināt šauru skatījumu (uz pasauli), jo radina pie domas, ka cilvēkiem jābūt līdzīgiem.

Kallasa
pirms 6 gadiem
Vētra ūdens glāzē! Pārāk sakāpinātas emocijas, lai varētu teikt, ka šis ir objektīvs vērtējums.

Domāju, ka šajā jautājumā nav vienas pareizas taisnības, jo +/- ir abās pusēs. Nav tikai melns vai tikai balts variants. Manu labu draugu vidū ir abi varianti. Un t abu pušu bērni ir lieliski, radoši, atraisīti, brīvi, gudri utt. Ne jau skolas forma kā tāda ir ļaunais, sliktais, tas, kurš "apspiež" & "ierobežo".

Mūsu bērni ir gājuši skolās, kurās nav un kurās ir skolas formas. Kopumā varu droši teikt, ka nekādas dižās starpības nav. Uz bērnu dzīvesprieku, atsaucību un radošumu skolas formas izšķirošu iespaidu neatstāj.
Ja paši vecāki ir radoši, dzīvespriecīgi, "ar odziņu", dzīvo interesantu dzīvi, skolas forma to ietekmēt nespēj. Tās ir tikai drēbes!

Ja cilvēks ir personība, viņš jebkurās drēbēs tāds arī būs! Ne drēbes padara cilvēku par to, kas un kāds viņš, bet gan pats cilvēks.

Es noteikti labāk izšķirtos par sarafānu vai vesti nekā, piemēram, par bītleni ar miroņgalvu vai kādu citu modernu "elementu".

Tā kā, ja Jums nepatīk skolas formas - vnk. tās nelietojiet!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!