Aktualitātes
06.06.2022

Ukraiņu rokgrupa "Okean Elzy" sniegs labdarības koncertu Rīgā

Komentē
0
Saglabā

2022. gada 21. augustā Arēnā Rīga tūres "Help for Ukraine" ietvaros uzstāsies slavenā ukraiņu rokgrupa "Okean Elzy". Visa peļņa no koncerta biļešu tirdzniecības tiks ziedota, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kuri cietuši karā, kā arī medicīnas iestādēm, kuras sniedz medicīnisko palīdzību ikvienam karā cietušajam, Ukrainas aizstāvjiem. Mākslinieki arī ziedos savu honorāru palīdzībai Ukrainai.

Pirmais grupas "Okean Elzy" koncerts notika divus mēnešus pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, 24. aprīlī vietā, kas kļuvusi par patvērumu daudziem Ukrainas iedzīvotājiem Krievijas raķešu uzlidojumu laikā – Kijivas metro. Koncerts "I все буде добре" tika translēts tiešraidē, to skatījās cilvēki vairāk nekā 22 valstīs. Translācijas laikā tika saziedoti vairāk kā 9 miljonu Ukrainas grivnas, kas sniedza iespēju iegādāties medicīnas preces un līdzekļus bērnu slimnīcām Mikolajevā un Zaporožjā. Tieši uz šīm slimnīcām tiek sūtīti ievainotie un bērni ar amputācijām, kas cietuši okupantu apšaudēs Ukrainas austrumu un dienvidu daļā.

"Mūsu tūres ietvaros mēs primāri vāksim līdzekļus palīdzībai Ukrainas bērniem, kuri cietuši kara dēļ, kā arī atgādināsim pasaulei, ka ukraiņi šodien cīnās ne tikai par savu valsti, bet arī sargā demokrātiju, brīvību un attīstību visā Eiropā un pasaulē. Mēs esam pateicīgi Latvijai, visiem latviešiem, kuri mums palīdz tagad, un arī palīdzēja jau no 2014. gadā! Paldies jums!", uzsver  grupas līderis Svjatoslavs Vakarčuks.

"Okean Elzy" ir viena no populārākajām ukraiņu rokgrupām, kuras klausītāji ir visā pasaulē. Mūziķi uzstājušies Polijā, Vācijā, Kanādā, ASV, Lielbritānijā un Austrālijā.

Grupas līderis Svjatoslavs Vakarčuks kopš Krievijas iebrukuma sākuma Ukrainā pievienojies teritoriālajai aizsardzībai Ļvovas apgabalā. Mūziķis piedalās okupēto teritoriju atgūšanā, atbalsta aizsargus un sniedz brīvprātīgu palīdzību, kā arī uzstājas uz ielām. Nesen Vakarčuks uzstājās Černobiļas atomelektrostacijā.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs tiešsaistē visā Latvijā, to cenas sākot no 20 EUR.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!